İncelemelerMobilMüzik

LG PK7 Taşınabilir Hoparlör

LG Electronics, XBOOM serisi ile daha öncede ne kadar kaliteli ve güçlü ses deneyimi sunduğunu kullanıcılarına göstermişti. Yeni nesil LG PK7 XBOOM ürünleri ile kullanım kolaylığı ve ses kalitesi bakımından diğer markalardan bir adım öne çıkma iddiasını sürdürecek gibi görünüyor.

LG PK7 inceleme

LG’nin PK7 modeli taşınabilir hoparlörü tasarım olarak biraz hantal bir yapıya sahip, ancak heybetli görüntüsüne yakışır bir ses gücü var. Piyasada taşınabilir bluetooth hoparlörler ciddi bir Pazar oluşturmaya başladı. Kullanıcılara bu pazarda bir çok seçenek sunuluyor. Daha küçük hoparlörler taşınabilirlik bakımından daha portatif olabilir ancak bu kadar güçlü ses veremezler.

LG PK7

Hoparlörün genel tasarımına bakacak olursak tümüyle siyah renkte. Üst tarafından bir dizi kontrol butonları bulunuyor. Soldan sağa doğru bu butonlara bakacak olursak en başta batarya durumunu gösteren minik bir led ışık yer alıyor. Sırasıyla güç açma kapama butonu, Bluetooth bağlantı butonu, ses kısma ve ses açma butonları, şarkı atlama butonu, bağlı olduğu akıllı telefondan Google asistanı veya siriyi tetiklemek için bir mikrofon düğmesi bulunuyor. Clear Vocal” (Net Vokal) özelliği en yüksek ses seviyesinde bile bozulma olmadan, net ve ayrıntılı vokalleri dinlemenizi sağlıyor. ‘Enhanced Bass’ (Gelişmiş Bas) modu daha derin bas tonları oluşturuyor.

Google Assistant veya Siri’yi tetikleyen mikrofon butonu

Arka kısımda bir kapak içerisine gizlenmiş bir takım portlar görüyoruz. Hoparlör şarj girişi, 3.5 mm AUX girişi ve sıfırlama düğmesi yer alıyor.

Özellikleri

LG‘nin PK7 taşınabilir Bluetooth hoparlörü, yüksek güçte ve kaliteli ses performansını hem evinizde, hem dışarıda kullanıcılarına sunuyor. İngilizlerin yüksek performanslı ses kategorisindeki ürünleriyle bilinen Meridian Audio ile güçlerini birleştiren LG‘nin XBOOM serisi ile istediğiniz yerde üstün ses kalitesi ile müzik dinlemenin keyfine varacaksınız. Çift Pasif Radyatörler, olağanüstü bir bas oluşturmasının yanı sıra, partiye daha fazla enerji katan mini bas sürücüleri olarak görev yapıyor. Çift tweeter doğru ve doğal müzik enstrümanları ve vokallerin duyulmasına yardımcı olmak için fazladan netlik sağlıyor.

  • MERIDIAN Teknolojisi ile
  • Çift Pasif Radyatör
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses
  • Sesli Komut
  • Çok Renkli Işıklandırma
  • X-Grip Tasarım

Ritme göre değişen renklere sahip  Wooferlar çok renkli ışıklandırma sayesinde yukarıyı ve aşağıyı aydınlatan ışık şeritlerine de sahip. LG Taşınabilir Hoparlör PK7, zorlu hava koşullarında, su sıçramasına dayanıklı (IPX5) yapısıyla havuz kenarında veya çalışan fıskiyeler altında bile kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Dahili pil, hoparlörün iki şarj arasında tüm gün boyunca 22 saate kadar çalışmasını sağlar. 2 Bluetooth özellikli cihazı aynı anda bağlayabiliyorsunuz. Yani hem siz hem de bir arkadaşınız müziği değiştirebiliyor veya seçebiliyor. Oldukça ilgi çekici ve yeni nesil teknolojik yapıya sahip hoparlör kullanıcıları memnun edeceğe benziyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı