Güncel TeknolojiiOSMobil

John Wick yönetmeninden iPhone 11 ile reklam filmi!

Ürünleri için yaptığı reklamlarla adından sıkça söz ettiren Apple, diğer reklamlardan çok farklı yeni reklam filmi YouTube üzerinden yayınlandı.

Bir kar topu savaşını anlatan yeni reklamın yönetmen koltuğunda hepimizin yakından bildiği bir isim oturuyor. Apple‘ın yeni reklam filmi için John Wick ve Deadpool 2’nin yönetmenliğini yapan David Leitch kolları sıvadı. Apple, iPhone 11 Pro‘nun Dünya’nın en iyi video çeken telefonu olduğunu bu reklam filmini iPhone 11 Pro ile çekerek kanıtladı.

Apple yeni reklam filmi yayınladı

Şuanda 280.000 izlenmeyi geçen 90 saniye süren reklam, yönetmeninde yönlendirmesiyle macera ve aksiyon dolu. iPhone 11 Pro ile karlı bir tepede çekilen reklamda küçük bir kız kardeş ve ağabeysi baş rolde bulunuyor. Takımlar arasında geçen bir kar topu savaşını anlatan reklamda, aksiyon dolu sahneler ve ağır çekimler izlemek mümkün. Apple genelde reklamlarında ürünlerinin özelliklerini ön plana çıkarmayı başarabilen önemli bir teknoloji şirketi. Kendi reklam filmini kendi ürettiği bir akıllı telefon ile çeken Amerikan teknoloji devi Apple, Rakiplerinin gözünü korkutacak gibi görünüyor.

Sonu güzel biten reklamda iPhone 11 serisinin tanıtıldığı lansmanda daolduğu gibi “bir akıllı telefondaki en yüksek video kalitesi” ibaresinin yer aldığını eklemiş olalım.

Amerikan teknoloji devi Apple’ın yeni reklam filmini izlediyseniz, fikir ve görüşlerinizi bu yazımızın altında yorum olarak belirtmeyi unutmayınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı