KampanyaOyun

Epic Games, Bugün Ücretsiz Vereceği Oyunu Duyurdu

Epic Games’in bugün akşam saatlerinde kendi platformunda ücretsiz olarak vereceği oyun, Facebook reklamlarında ortaya çıktı. Epic Games, oyunculara bugün Ark: Survival Evolved hediye edecek.

Epic Games Store’un Epic Mega İndirim kampanyası bugün bitiyor. Geçtiğimiz haftalarda GTA V’i de ücretsiz bir şekilde oyunculara sunup büyük bir popülerlik kazanmıştı. İndirimin bittiği gün son bir güzellik daha yapmaya karar verdikleri apaçık ortada. Ark: Survival Evolved’un bu kampanya sürecinde ücretsiz verilecek son oyun olacağı doğrulandı.

Aslında bu oyun, daha önce de sızdırılmıştı ve ücretsiz olarak sunulacağı biliniyordu. Şirketin de Facebook’ta paylaştığı son reklamında, dinozorların arasında hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz Ark: Survival Evolved’ı ücretsiz vereceğini duyurmasıyla kesinleşmiş oldu.


Epic Games Tarafından Verilen Ark: Survival Evolved Nasıl Bir Oyun?

Epic Games’in ücretsiz olarak vereceği Ark: Survival Evolved oyunu, hayatta kalma temalı bir oyundur. Oyun aleminin doyumsuzluklarından olan Dinozor temasını güzel bir içerikle önümüze sunuyor. Uzaylılar tarafından simülasyona gönderiliyor, devasa T-Rex’lerin olduğu bir dünyada onların arasında hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. İlerledikçe büyük yapılar yapabilir, teknolojik silahlara sahip olabilir ve hatta dinozorları evcilleştirebilirsiniz.

Co-op olarak oynanabilen oyun, arkadaşlarınızla birlikte çok daha zevkli hale gelecektir. İçerik zenginliği ve online yapısı, oyuncuları tatmin edecek cinsten. Epic Games, eğer planlandığı gibi giderse bu akşam ARK’ı saat 18.00’da ücretsiz yapacak ve 1 hafta boyunca ücretsiz kalmaya devam edecek. Bu süre içerisinde oyunu kütüphanenize eklemeniz yeterli, sonra oyuna sonsuza dek sahip olabileceksiniz.Şu yazımız da ilginizi çekebilir: Xiaomi’nin Yeni Akıllı Bilekliği Mi Band 5, Uygun Fiyatıyla Duyuruldu

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı