Güncel TeknolojiOyun

Ekim ve Kasım aylarında yayınlanacak yeni Oyunlar!

Bu zor günlerde evde zaman geçirirken çareyi oyunlarda arayan oyuncular için Ekim ve Kasım ayında çıkacak oyunları Güncel Teknoloji olarak listeledik.

İşte Ekim ve Kasım aylarında çıkacak oyunlar!

Ekim

Drake Hollow | Ekim 1
Drake Hollow, Fornite’ın, adı battle royale dalıyla eşanlamlı hale gelmeden önce yaptığı gibi görünüyor. Savunma inşa edeceğiniz ve The Feral adlı canavarlarla savaşacağınız çok oyunculu bir kooperatif oyun.

Star Wars Squadrons | Ekim 2
Bu, X-Wing vs TIE Fighter’ın değerli bir halefi mi? EA Games, Star Wars uzay savaşı simülasyonunu Haziran ayında önizlemesini yapmıştı.

Baldur’s Gate 3 | Ekim 6 (Erken Erişim)
Fantastic Divinity: Original Sin 2’den sonra Larian, RPG tasarım yeteneklerini yeni Baldur’s Gate’e ödünç veriyor. Baldur’s Gate 3 Erken Erişim’de yayınlanacak.

Original Sin 2 gibi, Baldur’s Gate 3 de sıra tabanlı dövüş oyunu olacak. Özel karakter yaratmanın yanı sıra benzersiz arka planlara sahip önceden hazırlanmış karakterler ve dört oyunculu co-op bir oyun.

Age of Empires 3 Definitive Edition | Ekim 15
Age of Empires serisinin diğer oyunları kadar sevilmese de 4K grafikler ve yeni medeniyetler ile pek çok yeni hayran kazanacağını düşünüyoruz.

Amnesia Rebirth | Ekim 20
Oyunun adına aldanmayın, bu Amnesia: The Dark Descent‘in bir remasterı değil. Tamamen yeni bir Amnezi oyunu ve bu yılki en ürkütücü evde Cadılar Bayramı etkinliği için umut verici bir aday.

Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1 | Ekim 20
Oyun yönetmeni Hugo Martin’e göre bu, Doom Eternal’ın bağımsız genişlemesinin ilk bölümü ve tamamı yani her parçası büyük olay olacak.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga | Ekim 20
Lego oyunları her zaman eğlencelidir ve bu, Star Wars efsanesindeki dokuz filmin tamamından olayları içerir. (En iyi deneyim için, serinin diğer oyunlarını oynamak isteyebilirsiniz.)

World of Warcraft: Shadowlands | Ekim 27
Temmuz ayında Steven, yeni Covenants sisteminin WoW’un bir sonraki büyük genişlemesini nasıl yapabileceğini veya kırabileceğini bozdu.

Özel estetik seçenekler ve yetenekler kazanmak için 60. seviyeye erişmek üzere bir Mutabakat seçeceksiniz ve hepsi kulağa oldukça havalı geliyor. Meta ayarlandıktan sonra oyuncuların en güçlü Sözleşmeyi seçmeye zorlanacağına veya grup etkinliklerinden kaçınılacağına dair endişeler nedeniyle erken erişim oyuncuları arasında tartışmalı bir konu oldu.

Watch Dogs: LegionEkim 29
Ubisoft, yine bir açık dünya hacker oyunu ile geri döndü, ancak asıl mesele şu ki, bu sefer Londra’da herhangi birini işe alıp oynayabiliyorsunuz. Hepimiz son bir iş için emeklilikten çıkmış yaşlı casusların takımları olarak oynamayı umuyoruz.

Kasım

Dirt 5Kasım 6
Codemasters’ın yeni off-road yarış oyunu. Dirt oyunlar ı genelde iyidir ve her zaman bu dört elementi içerir: çamur, kar, buz ve kum.

Assassin’s Creed: Valhalla | Kasım 10
Hikaye görevleri sırasında önemli kararların ortaya çıktığı The Witcher 3’ten ilham alıyor ve olağan Ubisoft açık dünya oyun donanımlarını içeriyor: ilgi noktaları, hazine ve sırlar, bulunacak ganimetler ve elbette tırmanılacak şeyler. (Vikingler tırmanma becerileriyle biliniyor muydu?)

Destiny 2: Beyond LightKasım 10
Destiny 2’nin bir sonraki hedefi, Stasis adında yeni bir temel güç, yeni bir baskın ve yeni bir konum getiriyor: Jüpiter’in donmuş ayı Europa, diğer adıyla “kar ve buz seviyesi”.

Call of Duty: Black Ops – Cold War | Kasım 13
Bir sonraki Call of Duty oyunu olan Call of Duty: Warzone’da yapılan değişikliklerle gölgede kalabilir. Oynaması ücretsiz bir battle royale. Umarız Treyarch’ın yeni harekatı ve normal CoD çok oyunculu modları ile aynı zamana denk gelecek büyük bir harita güncellemesi alacak. Ayrıca Zombiler geri dönüyor.

Yakuza: Like a Dragon | Kasım 13
Japonya’da zaten çıktı, ancak bir sonraki Yakuza oyunu Kasım ayında PC’de piyasaya sürüldüğünde bizim için yeni bir oyun olacak. Yeni Yokohama ortamı ve sıra tabanlı dövüş, yeni baş karakter Ichiban Kasuga ile beraber işler değişiyor.

Cyberpunk 2077 | Kasım 19
Ve işte en çok beklenen oyun! CD Projekt’in The Witcher 3’ten sonraki büyük RPG’si Cyberpunk 2077, büyük bir açık dünya oyunu. Bir sürü yan görev ve Keanu Reeves vaat ediyor.

Football Manager 2021 | Kasım 24
Sonu olmayan yönetim simülasyonu oyunu. Bir sürü oyunlar ının ardından şaşırtıcı olmayan bir şekilde başka bir oyun ile geri döndü.

Ekim ve Kasım ayınca çıkacak ve büyük ses getirecek tüm oyunlar ı sizler için listeledik. Bu tarz güncel haberler için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı