1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apple Watch 4 Dikkat Çekici Özelliklerle Geliyor

 Bir sonraki nesil Apple Watch, beklediğimizden daha büyük bir yükseltme olmaya hazırlanıyor

Apple Watch’un orijinal enkarnasyonu kesinlikle roman ve hırslıydı, ancak cihazın eksikliklerin adil bir payına sahip olduğu konusunda itiraz yok. Sadece cihaz bazen sinir bozucu derecede yavaş değil, arayüzün kendisi de karakteristik olmayan bir şekilde tıknazdı. Zamanla, Apple, Apple Watch’daki genel kullanıcı deneyimini sürekli olarak geliştirdi. Sadece cihaz bugün daha temiz bir arayüzle çok daha hızlı değil, aynı zamanda Apple, geçen yılki modellere hücresel bağlantı eklenmesi ve geliştirilmiş heath izleme özellikleri gibi bir dizi çekici yeni özellik ekledi.

Tüm bunlar boyunca Apple Watch form faktörü değişmeden kaldı. Elbette, Apple zaman zaman yeni saat bantları başlatacak, ancak kasanın ve ekranın genel tasarımı tam olarak aynı kaldı. Ufukta dördüncü nesil Apple Watch ile, bu değiştirmek üzere olabilir. Analist Ming-Chi Kuo‘nun yeni bir raporuna göre, bir sonraki nesil Apple Watch modelleri daha büyük ekranlar içerecektir.

 

Mevcut Apple Watch, biri 38mm ekran ve 42mm ekranlı diğeri olmak üzere iki boyutta mevcuttur. Yeni Apple Watch modellerinin 39,9 mm ve 45,2 mm ekranlarda yer alacağı bildirildi. Muhafazanın kendisinin daha da genişleyebilmesi mümkün olsa da, Apple’ın, çerçevelerin boyutlarını azaltarak ekran boyutunu artırmayı başarması nedeniyledir. Tüm bunlara göre, Apple Watch üzerindeki görüntü alanı, içeriği hem görüntülemek hem de uygulamalar içinde gezinmek için cihazın kullanımını daha kolay hale getirmesi gereken bir tasarım olan% 38 oranında artmaya hazırlanıyor.

İlgili bir notta, Ben Geskin, Apple’ın yeni nesil Apple Watch modellerinin neye benzeyebileceğini göstermek için bir dizi maket hazırladı. Yeni modellerin – maketlerin doğru olduğunu farz edelim – söyleyeceğine emin olmak inanılmaz derecede şık olacak.

 Apple Watch Series 3‘ün Series 4 modeline karşı nasıl eşleştiğine bakalım.

Apple Watch’un yaklaşmakta olan iterasyonunu konu alan diğer söylentilere gelince, önceki raporlar cihazın geliştirilmiş su direnci ve daha büyük bir batarya da içerebileceğini ileri sürdü. Peyzajın geniş bir görünümünü ele alan Apple Watch satışlarının, Apple’ın herhangi bir sayıdaki şifreli mesajına göre önemli ölçüde büyüdüğüne inanmanın, 2019’a kadar büyük bir büyümenin tadını çıkarmaya devam edeceğine inanmak için bir sebep var.

Tags

Avatar
Zeynep Olgac

Bir cevap yazın


*