Güncel Teknoloji

Among Us 2 İptal Edildi! Among Us Kaldırılıyor mu?

Among Us, uzayda yaşanan takım çalışması ve aldatmacası oyunudur. Blgisayarlardan ve mobil cihazlardan 10 kişiye kadar oynanabilen bu oyun son zamanlarda popülaritesini oldukça arttırmıştır. Bu oyun maksimum 10 kişi ile oynanabildiği gibi minimum da 4 kişi ile oynanabilmektedir. Oyunu oynayacak kişiler dilerlerse kendi arkadaşlarıyla, dilerlerse de yabancı kişilerle oynanabilmektedir.

Oyun Innersloth tarafından geliştirilmiştir ve 2018 yılının Ekim ayında piyasaya sunulmuştur. Hem ücretli hem de ücretsiz olarak oynanabilen bu oyunda iki farklı grup bulunmaktadır. Oyun, oyuncuları bu iki gruptan birine dahil olarak verilen görevleri yapmakla ve görevleri yerine getirirken de öldürülmemekle yükümlüdür.

Neden Bu Kadar Popüler Oldu?

Son zamanlarda popüler olan Among Us oyununun bu denli ivme kazanmasının ve oyuncu sayısını arttırmasının nedeni; sürükleyici bir oyun olması ve oyunculara keyif vermesidir. Ayrıca bu oyunun kısmen ücretsiz oluşu ve pek çok oyundan farklı özelliklere sahip olması da popüler olmasına etki etmektedir.

Oyun içerisinde Impostor ve Crewmate olmak üzere iki grup bulunmaktadır. Oyun, oyuncuları, oyun başladığında bu iki gruptan birine rastgele dahil olmaktadır. Crewmate oyuncularının görevi; haritada belirtilen görevleri öldürülmeden yapmak iken Impostor oyuncularının görevi de crewmate grubundakileri öldürmektir.

Bu oyunun asıl heyecanı ise; kimin hangi grupta olduğunun belli olmaması ve Impostor oyuncularının da görev haritasında sahte görevler oluşturup Crewmate grubundakileri avlayabilmesidir.

Among Us Fiyatı

Heyecanın doruklarda yaşandığı, arkadaş grubuyla oynanabilen oyunlar arasında bulunan Among Us hem ücretli hem de ücretsiz olarak oynanabikmektedir. Bu oyunun mobil versiyonu bulunmaktadır ve dileyen mobil cihaz kullanıcıları, cihazlarına indirme işlemi yaparal oyunu ücretsiz olarak istediği her yerde oynayabilmektedir. oyunun bilgisayarlarda oynanabilmesi için de bir ücret ödemesi gereklidir.

Oyunun bilgisayarlar üzerinde oynanabilmesi için talep edilen ücret de oldukça düşüktür. Among Us fiyatı 10.50 TL’dir. Kısacası; düşük ücretle grup eşliğinde oynanabilecek kaliteli, keyifli oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu oyunu bilgisayarlarına bir ücret karşılığında indirmeden önce dileyen herkes mobil cihazlarına ücretsiz olarak indirip oyunu deneyimleyebilmektedir.

Among Us 2 İptal Nedeni Belli Oldu

Innersloth, “Among Us 2 için planladığımız tüm içerik, bunun yerine Aramızda 1’e gidecek,” diye yazıyor. “Bu muhtemelen daha zor bir seçimdir, çünkü oyunun temel kodunun derinliklerine inmek ve birkaç parçasını yeniden çalışmak anlamına gelir. Planladığımız pek çok şey var ve siz oynamaktan keyif almaya devam ederken herkese yeni içerik sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Call of Duty Warzone 6. sezon detayları ortaya çıktı?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı