Apple’dan %10 bonus! AppStore ve iTunes’da

Apple'dan %10 bonus!
Apple'dan %10 bonus! Apple amblemi.
Apple’dan %10 bonus!

Dünyaca ünlü teknoloji markası Apple, kullanıcılarını sevindirici bir haberle geliyor. Apple’ın son müjdesi AppStore ya da iTunes’da yapacağınız bakiye yüklemelerine ek olarak %10 bonus gelmesi. Apple’dan %10 bonus! haberi gündemin ana maddelerinden. Apple kullanıcılarını yakından ilgilendiren bu habere göre kullacılar AppStore veya iTunes hesaplarına girip bakiye yüklediklerinde, yükledikleri bakiyenin %10’u kadar bonus kazanıyorlar. Bu bonus herhangi ekstra bir şarta gerek duymayan, Apple’ın kullanıcılarına vadettiği son derece güzel bir hediye niteliğinde.

Apple’dan %10 bonus!

Teknoloji rekabetinde her dönem söz sahibi olan Apple tüm gelişmelerden geri kalmamaya özen gösteriyor. Yeni teknolojileri kendi markasına entegre eden Apple, kullanıcılarını memnun etme konusunda elinden geleni yapıyor. Bugünkü yazımızın konusu olan %10 bonus kampanyası da bu hoşnutluk yöntemlerinden biri olsa gerek.

Bu kampanya sadece tek seferlik ve 14 Mart tarihine kadar geçerli.

MacRumors’un belirttiğine göre Apple kullanıcı hesaplarına para aktarımlarında %10 bonus veriyor.
14 Mart’a kadar hesaplarına para aktaran kullanıcılar yüzde 10 bonus kredisi kazanacaklar.

Kullanıcılar, telefon ayarlarına girerlerse hesaplarına para ekleyebilirler: önce ayarlara, sonra iTunes & App Store’a gitmelisiniz. Oradan, Apple Kimliğinizi ve ardından Apple Kimliğini Göster öğesini tıklayın. Son olarak, bu ekranda, bonusu bildiren ve bakiyenizin ne olduğunu gösteren Apple Kimliğine Fon Ekle’yi tıklayabilirsiniz. Bu sayede %10 oranında bonus kazanmış olursunuz. Yani 10 dolar eklemek size fazladan bir dolar kazandıracak. 100 $ ekleyerek limitiniz 200 $ olacak şekilde 10 dolar daha kazanabilirsiniz. Seçeneklerden birine tıkladığınızda Touch ID ile ödeme yapmanız istenir.

Bu özellik, masaüstü iTunes kullanıcıları için de mevcut. Kullanıcılar hesaba girip bu sayfada para ekleme seçeneğinin bulunduğu Apple Kimlik Hesabı adlı bölüme girmeliler. Seçeneklerden herhangi birine tıkladığınızda, onay almadan otomatik olarak hesabınıza para eklenir.

Haberlere göre bu kampanya 14 Mart’a kadar geçerli. Bu nedenle Apple kullanıcıları elini çabuk tutsa iyi ederler.

Bonus tam anlamıyla Apple’ın kullanıcılarına bir armağanı. Eğer iTunes’dan bir albüm veya başka bir şey satın almayı planlıyorsanız, alışverişe çıkmadan önce bakiyenizi eklemek için zaman ayırmaya değer olacaktır.

Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*