1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yeni iPhone’ların Ön Kameraları Çok İddialı olacak!

Apple analisti olan Ming-Chi Kuo, yeni iPhone modellerinin ön kamerasında olacak bazı geliştirmeler hakkında görüşleriniz paylaştı. Ming-Chi Kuo’ya göre yeni iPhone modellerinin ön kameraları tamamen yenilenecek.

Önceki iPhone modellerinde ön kamera 7 megapiksel çözünürlüğünde idi. Yeni iPhone modellerinde ise 12 megapiksel çözünürlüğünde olması ve ultra geniş açı çekim yapabilen bir ön kamera bekleniyor. Eğer bu konuşulanlar doğru çıkarsa Apple, en çok eleştirildiği konulardan biri olan ön kamerası daha iyi bir hale getirilmiş olacak.

Tabii ortaya çıkan bu bilgilerin yalnızca sızıntıdan ibaret olduğunu belirtmemizde fayda var. En doğru ve detaylı bilgileri, Apple’ın eylül ayında düzenleyeceği bir medya etkinliğinde öğrenmeyi umuyoruz.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*