Galaxy Fold, Samsung’un internet sitesinde ön siparişte!

Akıllı telefon üreticisi Samsung geçtiğimiz Perşembe günü katlanabilir telefonu olan Galaxy Fold için ABD’de ön sipariş almaya başladı. Galaxy Fold, 1.980 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip olmasına rağmen stoklar kısa sürede tükendi.

Şu anda internet sitesindeki ürün sayfasını ziyaret eden kullanıcılar ” Yüksek talep nedeniyle, daha fazla ön sipariş rezervasyonu kabul edemiyoruz. Fold stokları yenilendiğinde sizi uyarırız. ” ifadesi ile karşı karşıya kalıyorlar.

Ön siparişler tekrar açıldığında bildirim almanız için siteye e-posta adresinizi bırakmanız yeterli. XDA’da rezervasyona veya e-posta adresine gerek kalmadan Samsung’un internet sitesinden cihazı satın almanın yolu bulundu. ABD’deki kullanıcıların telefonu satın alabilmek için ülkenin en büyük GSM Operatörlerinden T-Mobile veya AT&T’yi seçmesi gerekiyor. Böylece 24 ay boyunca 82,50 dolar taksit ödeyerek cihaza sahip olabiliyorlar. Ayrıca AT&T ve T-Mobile’in ön siparişler için yalnızca 4500 stok bulundurduğu belirtiliyor. T-Mobile, 25 Nisan’da teslimatların başlayacağını açıkladı.

Kerem Alp Yalçın

Bir cevap yazın


*