Güncel TeknolojiHaberlerİnternet

Google Chrome önemli bir özellik kazanıyor!

Dünyada en çok kullanılan tarayıcılardan birisi olsa bile Google Chrome‘un hala eksikleri var. Chrome diğer tarayıcılarda olan bazı özellikler bile bulunmuyor. Bunlardan biriside Okuyucu Modu.

Bu mod, reklamlarla dolu bir websitesinden, otomatik oynatılan reklam videolarından, javascript komut dosyalarından, pop-uplardan, konu dışı görsel içeriklerden ve diğer dikkat dağıtıcı her şeyden kurtulup, yalnızca yazıya odaklanmanızı sağlar.

Uzun zamandır beklenen bu özellik Chrome’da bulunmuyordu. İlk olarak Chrome Canary isimli uygulama için yayınlanan bu özellik henüz test aşamasında ve ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil fakat Chrome Canary isimli uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı