1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Chrome önemli bir özellik kazanıyor!

Dünyada en çok kullanılan tarayıcılardan birisi olsa bile Google Chrome‘un hala eksikleri var. Chrome diğer tarayıcılarda olan bazı özellikler bile bulunmuyor. Bunlardan biriside Okuyucu Modu.

Bu mod, reklamlarla dolu bir websitesinden, otomatik oynatılan reklam videolarından, javascript komut dosyalarından, pop-uplardan, konu dışı görsel içeriklerden ve diğer dikkat dağıtıcı her şeyden kurtulup, yalnızca yazıya odaklanmanızı sağlar.

Uzun zamandır beklenen bu özellik Chrome’da bulunmuyordu. İlk olarak Chrome Canary isimli uygulama için yayınlanan bu özellik henüz test aşamasında ve ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil fakat Chrome Canary isimli uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz!

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*