1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Watch Dogs Legion, UPlay Plus… Karşınızda E3 2019 Ubisoft Konferans Özeti

Ubisoft, E3 açılış konuşması ile konferansı başlattı. Watch Dogs Legion ve yeni Rainbow Six gibi pek çok beklenen ve tanıdık yüz varken, yayıncı ayrıca Always Sunny in Philadelphia’nın yaratıcısından yeni bir TV şovu, bir Netflix filmi ve hatta bir PC aboneliği de verdi. Etkinliği canlı kaçırdıysanız, işte konferansın özeti karşınızda.

Assassins Creed Odyssey’e hikaye yaratma modu ve eğitim modu geliyor

Geçen yılki Yunan destanı Assassins Creed Odyssey’i çok güzel yeni özellikler alıyor. En şaşırtıcı olanı, web tabanlı bir araç kullanarak kendi görevlerinizi tasarlamanızı sağlayan bir “hikaye yaratıcısı”. Bugün açık beta sürümünde ücretsiz çıktı. Bu arada, bu düşüşün ardından oyun Assassin’in Creed Origins’in mükemmel eğitim moduyla aynı görünen “keşif” moduna geçecek.

Watch Dogs Legion

Bunun geleceğini biliyorduk, ancak Ubisoft nihayet ayarını yakın gelecekteki bir Brexit sonrası Londra’ya kaydıran üçüncü Watch Dogs oyununu ortaya çıkardı. Yine de büyük haber, oyundaki sanal karakterlerin her biri üzerinde kontrolü ele alabilmeniz ve farklı bir isyan grubu kadrosu oluşturmanıza izin vermesi. Watch Dogs Legion gelecek Mart’ta geliyor.

Jon Bernthal, yeni Ghost Recon’da

Ghost Recon Breakpoint’in işin içinde olduğunu zaten biliyorduk, ancak Ubisoft, E3: Walking Dead ve Punisher yıldızı Jon Bernthal’ın hoş bir sürpriz ile açıkladı ve oyunda önemli bir rol oynayacak. Sahnede çok uslu bir köpekle bile ortaya çıktı. Breakpoint 4 Ekim’de gelecek.

Ubisoft çatısı altında, Always Sunny in Philadelphia yarıtıcısından gelen yeni dizi: Mythic Quest: Raven’s Banque

E3 ana konuşmasının belki de en beklenmedik duyurusu, Always Sunny in Philadelphia’nin yaratıcısı Rob McElhenney’in oyun geliştirme konusunda bir komedi dizisi hazırlamasıydı. Buna Mythic Quest: Raven’s Banque isminde ve Ubisoft’un tam olarak ne şekilde yer aldığı belli olmasa da Apple TV’ye geliyor.

Rainbow Six Quarantine

Ubisoft ayrıca, gelecek yıl piyasaya sürülecek bir işbirliği deneyimi olan bir sonraki Rainbow Six oyunuyla da uğraştı. Rainbow Six Quarantine ismi ile geliyor. Ubisoft’un Montreal stüdyosunda yepyeni bir ekip tarafından yaratılan “kadroya dayalı bir hayatta kalma FPS” olarak tanımlandı.

Ubisoft kendi PC abonelik sistemini yayınladı

Yine bir başka PC oyunu aboneliği de bu işte. E3’te, Ubisoft ayda 14.99 dolara mal olacak ve kullanıcıların DLC de dahil olmak üzere 100’den fazla Ubisoft oyununa erişmelerini sağlayacak UPlay Plus’ı tanıttı. 3 Eylül’de başlıyor.

Ubisoft, Netflix’teThe Division filmi yayınlanacak

The Division’ın Jake Gyllenhaal liderliğindeki film uyarlaması hakkında bir süredir fazla bir şey duymadık. Ancak bugün Ubisoft ilginç bir güncelleme yaptı: film Netflix’e geliyor. Yine de henüz bir çıkış tarihi yok.

Roller Champions

Beklenmedik yeni bir oyun olmadan Ubisoft’un konferansı olmazdı ve bu yıl bu şeref Roller Champions’a düştü. Fütüristik bir atmosfere sahip rekabetçi çok oyunculu roller derby oyunu ve başladığında oynamak ücretsiz olacak.

Gods and Monster

Assassin’in Creed Odyssey’sinin arkasındaki ekip çok farklı bir şey üzerinde çalışıyor. Bu bir sonraki projesi Yunan mitolojisine dağılan Gods & Monsters adlı küçük bir oyun. Muhteşem görünüyor ve 25 Şubat 2020’de çıkacak.

Cihangir Han DEVRAN

Bir cevap yazın


*