1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Samsung Galaxy S10 + vs OnePlus 7 Pro

Samsung Galaxy S10 + ve OnePlus 7 Pro, şu anda satın alabileceğiniz en iyi Android telefonlardan ikisi. Her iki cihaz da, harika ekranlar, üçlü arka kameralar ve bol miktarda güç içeren birinci sınıf özelliklerle birlikte geliyor. Her birinin diğerine göre avantajları da var. Örneğin, S10 + kablosuz olarak şarj edilebilir ve PowerShare ile diğer aygıtları da doldurabilir. OnePlus 7 Pro ise telefonun her köşesini kaplayan bir ekrana sahip ve pop-up selfie snapper ile çentik veya delik açılmış bir kamera işareti de bulunmuyor.

7 Pro aynı zamanda süper hızlarda doldurabilen Warp Şarj Cihazı ile birlikte geliyor. Bu yüzden, hem S10 + hem OnePlus 7 Pro kesinlikle cebinizde isteyeceğiniz cihazlar. Ancak bu amiral gemisi telefonlardan birinin diğerine göre büyük bir avantaja sahip olduğu anlaşılmakta. PhoneBuff ekibinden uygulanan son test, bu iki cihazı uygulama başlatma hızı testine tabi tuttu ve açık bir kazanan ortaya çıktı. Standart deney, iki telefonun Facebook, Snapseed ve Microsoft Word gibi 16 hafızaya aç uygulamaları açıp kapatma hızlarını tespit etti. Bu uygulamaların tümü bir kez açıldıktan sonra, hangi telefonun arka planda çalışmasını sağlayabildiğini kontrol etmek için test tekrar yapıldı. Kıyasıya yarış neticesinde kazanan One Plus 7 Pro oldu.

Samsung Galaxy S10 +

Samsung Galaxy S10 + vs One Plus 7 Pro

İlk turun sonunda, 7 Pro, lauching uygulamalarının ikinci seansından biraz sonra artan yedi saniyelik bir ipucuna sahiptir. Son zamanlamalar OnePlus flaghip’in testi 2 dakika 35 saniyede bitirdiğini gösterdi. Galaxy S10 + ise 2 dakika 43 saniyelik bir süre ile yavaş kaldı.

Amiral gemilerinin fiyatlarına geldiğimizde OnePlus 7 Pro £ 799’a mal olurken S10+ 899 £ tutuyor. 7 Pro 12GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip. S10 + ise 8GB RAM ve 128GB depolama özelliğine sahip. İki telefon da Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi tarafından destekleniyor ve en son Android 9 Pie yazılımıyla güncellendi. Açıkçası, OnePlus 7 Pro’daki ekstra RAM, S10 + ile iyi bir şekilde mücadele etmesine yardımcı oluyor. Ancak 100 £ daha ucuz olması Samsung için biraz utanç verici.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*