1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tesla’nın İlk Akıllı Telefonu Olarak İdda Edilen Quadra’nın Görüntüleri Sızdırıldı!

  Otomobil şirketi Tesla’nın ilk akıllı telefonuna ait olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı. İşte çentikli ekran ve çerçevesiz tasarıma sahip Tesla Quadra’nın ilk görüntüleri.

  Tesla Elon Musk’ın en başarılı ve tanınan şirketi konumunda. Musk’ın Space X, SolarCity ve The Boring Company gibi şirketlerinden sadece biri olan elekrikli otomobil üreticisi ile ilgili önemli bir sızıntı ortaya çıktı. Tesla’nın ilk akıllı telefon modelinin internete sızdırıldığı iddia edilmesi, Musk’ın gözünü akıllı telefon piyasasına diktiğine yönelik spekülasyonlara yol açtı.

Slashleaks tarafından yayınlanan görsel, “Quadra” adına sahip Tesla marka bir telefonu görüntüleri açığa çıkardı. Bu telefonun ön ve arka panelleri gösterirken, tasarım açısından neler olabileceğine yönelik fikir veriyor. Cihazın ön tasarımına baktığımızda son moda çentikli ekranla geleceğini görüyoruz. Ayrıca çerçevelerinin çok ince olduğu gözlerden kaçmadı.

Tesla Quadra doğruluğu hakkında bilgi verilecek mi?

  Arka panelde sol üst köşeye konumlandırılmış çift arka kamera var. Orta kısımda Tesla logosu ve “G4” markasını görebiliriz. Alt tarafta  hoparlör ızgarası için ayrılmış olabileceği belirtilen bir kısım mevcut. Teknik özellikler, fiyatlandırma veya ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda ise henüz bir bilgi yok.

Bunun sadece bir sızıntı olduğunu ve henüz doğrulanmadığını unutmamalıyız. Ayrıca Tesla marka bir telefondan ziyade herhangi bir akıllı telefon üreticisi ile işbirliği içerisinde piyasaya sürülecek bir ürün de olabilir. Haberin doğruluğunu öğrenmek için önümüzdeki günlerde konuyla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmayı bekliyoruz.

Avatar
Zeynep Olgac

Bir cevap yazın


*