OnePlus 7? Kablosuz şarj? 3 kamera! Her şey

OnePlus 7?

OnePlus 7 söylentileri: Fiyat, spekülasyonlar, özellikler ve her şey
Yaklaşan amiral gemisinde açılır kamera ve üçlü arka kamera olabilir

Kablosuz şarj? 3 kamera! OnePlus 7? Tüm soru işaretleri sizlerle. Önde gelen Çinli telefon üreticisi OnePlus‘ ın amiral gemisi olan OnePlus 7 telefonu için söylentiler dolaşmaya başladı. Şirket, 2014 yılında ilk OnePlus One’ı piyasaya sürmesinden bu yana, OnePlus, premium özelliklere sahip telefonları cüzdan dostu bir fiyatla tanıttı. Ancak, iPhone’ların ve Galaxy S cihazlarının sunduğu, benzer özellikleri sunmanın ve aynı zamanda fiyatları düşük tutmanın ikilemiyle karşı karşıya. Diğer markalara kıyasla, OnePlus modelden modele maliyette en yüksek artışlardan birine sahip.

Bu nedenle, bir sonraki seçim çerçevesi telefonunun mağazasında ne olduğunu ve ne kadara mal olacağını görmek ilginç olacak. OnePlus genellikle ilk telefonunu ilkbaharda başlatıp, bunu takiben sonbaharda “T versiyonu” olarak bilinen artan şekilde güncellenen bir telefon sunmaktadır.

OnePlus 7 resmi olarak başlatılana kadar, neyin doğrulandığını ve şu ana kadar hangi söylentilerin verildiğini devam eden yazılarımızda güncel olarak aktarmaya çalışacağız.

OnePlus 7? Kablosuz şarj olacak mı?

MWC 2019‘daki bir röportajda, OnePlus CEO’su Pete Lau bir sonraki OnePlus’un kablosuz şarjı olmayacağını doğruladı. OnePlus imzası Dash Charging teknolojisine dayanırken, Lau kablosuz şarjın bu kadar hızlı olmayacağını söyledi. Lau OnePlus şarjının en iyilerinden olduğunu belirtti.

Bu açıklama tabi ki şirketin kablosuz konusunda çalışmayı ihmal etiği anlamına gelmiyor. Ancak bu teknoloji için en büyük sıkıntı aşırı ısınma meselesi. Lau telefonun ne zaman çıkacağı ile alakalı kesin bir tarih olmadığını belirtti.

569 $ fiyat etiketi ile üçlü arka kamera bekleniyor

Teknoloji sızıntıları konusunda ünlü olan Twitter kullanıcısı OnLeaks, OnePlus 7‘nin temel özelliklerini ve ayrıca 569 dolar fiyatını yayınladı. Teknik özellikler arasında 6.5 inçlik bir ekran, Snapdragon 855 yonga seti, iki depolama seçeneği, 4.000mAh pil ve Android 9.0 Pie bulunuyor.

Söylentiler arasında kamera özellikleri de bulunuyor. Söylentilere göre OnePlus 7’de üç kamera bulunuyor. Bu kamera sayısı mevcut yüksek kaliteli mobil cihazlarda yaygınlaştı. Ön kamera 16 megapiksel çözünürlüğe sahipken arka tarafta 48, 20 ve 5 megapiksellik 3 kamera bulunyor.

Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*