1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft, Yepyeni Surface Ortaya Çıkarıyor

Microsoft, yeni bir Surface cihazı duyurusunu resmi Twitter hesabından yayınlıyor. Şifreli bir görüntü takılıyor. Görüntü, her ekranda 10 Temmuz’da görüntülenen bir tarihle mevcut Surface dizisini 18.00 saatinin yanında gösterir. Microsoft daha önce bu görüntüyü kullandı, ancak görüntüler tarihleri veya saatleri hiç içermedi.


Microsoft’un Surface tableti FCC tarafından onaylandı mı?

Cihaz ABD Federal İletişim Kurulu (FCC) onayından geçti.
Microsoft, Apple’ın iPad ve daha da önemlisi Google’ın Chromebook’larıyla daha iyi rakip çıkarmak için yeni 400 $ olması beklenen Surface tabletleri en kısa zamanda piyasaya sürebilir.
Tabletin teknik özelliklerini ortaya çıkarmasa da Surface cihazları için kullanılması muhtemel düşük güçlü bir şarj cihazından söz ediyor.
Hücresel veri bağlantısı isteyen müşterilere hitap etmek için tabletin LTE varyantını da çıkarabilir.

Ucuz klavye, mouse ve kalem de yolda geliyor!

Şirketin yeni Surface tablet ile birlikte daha ucuz bir klavye, mouse ve kalem de piyasaya süreceği duyumları alındı. Öğrenciler için gayet iyi ve hemen hemen istekleri doğultusunda olan ucuz bir tablet oldukça ilgi çekicidir.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*