DonanımGüncel TeknolojiİncelemelerMobilTeknoloji Haberleri

Huawei P30 ayrıntıları sızdırıldı. Huawei web sitesinden.

Huawei P30 ayrıntıları

Huawei P30 ayrıntıları sızdırıldı. Yeni amiral gemisi ile alakalı tüm ayrıntılar, Huawei’in kendi web sitesinden tüm dünyaya duyuruldu. Meraklılarının heyecanla beklediği tüm bu ayrıntıları yazımızda mercek altına alacağız.

Dün, Evan Blass, Huawei web sitesindeki telefon için bir etkinlik sayfasının erken saatlerde yayınlandığını (9 ile 5 Google’da belirtildiği gibi) belirleyerek, telefonun dörtlü kamera dizisine sahip olacağına dair söylentileri doğruladığını ve gelişmiş gece kaydını da içerdiğini söyledi. Yeni bir çift görüntü video modu da yenilikler arasında yer alıyor. Sayfanın bir güncellemede piyasaya sürüleceğini bildiren bu video modu, sayfadaki en ilginç yeni detay. Yeni teknoloji aynı anda hem yakından hem de geniş açılı görünümü görmenizi sağlıyor. Bu sayede uzaktaki hızlı hareket eden nesneleri çekmek çok daha kolay olacak.

Huawei Saati GT Aktif Oldu

Huawei’nin sitesi, bu modda yapılan kaydın gerçekte nasıl çalışacağını ayrıntılarıyla açıklamıyor; bu nedenle, her iki çekimi de aynı anda mı yoksa aralarından hangisini seçtiğinizde kaydedeceğiniz net değil. İkili görüntüleme modunun, telefonun geniş açılı lensi gibi diğer kameralarını karıştırmanıza ve eşleştirmenize izin verip vermeyeceği konusunda da henüz tam bir kayıt bulunmuyor.

Başka bir yerde, sayfa, cihazın dörtlü kamera dizisi hakkında duyduğumuz bilgilerin çoğunu doğruluyor. Bunu en son, geçen haftaki bir sızıntıda, telefonun diğer özellikleriyle birlikte ayrıntılı olarak gördük ve 10x zoom objektifi, ultra geniş açılı objektif ve bir zaman aralığı ile çevrili ana 40 megapiksel sensörden oluştuğunu gördük.

Son olarak, sayfa ayrıca, söylentili Huawei Watch GT Active modelinin çıkışını da doğruladı. Ancak adı dışında çok fazla ayrıntıya henüz ulaşılabilmiş değil. Bu yeni modelin Huawei Watch GT’nin daha dayanıklı bir versiyonu olduğu konusunda güçlü tahminler var.

P30 ve P30 Pro ile alakalı her şeyin 26 Mart’ta Paris’te gerçekleştirilecek bir etkinlik kapsamında açıklanması bekleniyor.

Huawei P30 ayrıntıları sızdırıldı

Bir başka sızıntı, P30 telefonun 999 avroya veya kabaca 1.130 dolara mal olacağını gösteriyor. Diğer iki sızıntı, lansman sırasında olası promosyonlara işaret ediyor. Birinde, P30 Pro, Sonos One (Amazon’da $ 179) hoparlörü olan bir tanıtım fotoğrafında ve diğeri Singapur’da 6 Nisan’da düzenlenen ücretsiz bir Huawei Watch GT ve JBL Clip 2 Bluetooth Hoparlörü ile atılan ipuçlarını gösteriyor. Yakında yeni telefonlar hakkında daha ayrıntılı bilgiler ve söylentilerin ne kadarının doğru olduğuyla alakalı bilgilendirmelerle sizlerle birlikte olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı