Güncel TeknolojiİncelemelerMobil

Galaxy S10 serisi pil ömrüyle şaşırtıyor

Galaxy S10 serisi pil ömrü. S10 modelleri.

Galaxy S10 serisi pil ömrüyle şaşırtıyor. Bugünkü yazımızın konu başlığı bu şekilde. Galaxy S10 serisinin pil ömrünün teste tabi tutulduğu yazımızda şaşırtıcı özellikler sizi bekliyor. Yoğun bir gündemi olan mobil teknoloji piyasasında söz sahiplerinden Samsung, 2019 akıllı telefon serisiyle dikkat çekiyor. Galaxy Fold modeliyle katlanabilir telefon dünyasına adım atan Samsung, bunun haricinde amiral gemileriyle de dikkat çekiyor. Özellikle S10 serisi, aslan payına sahip modellerden. Amiral gemisi S10 serisinin özellikleri hakkında heyecan uyandıran gelişmeler sürüyor. Galaxy S10 anakartta çeşitli ilgi çekici seçenekler sunuyor. Apple’ın geçen yılki iPhone stratejisine benzer bir şekilde, Samsung’un S10 serisi üç yeni model içeriyor: S10, S10+ ve sonuncusu S10lite.

Galaxy S10 serisi pil ömrü

Dolayısıyla bütün cihazlar farklı avantajlar sunmaktadır. Örneğin, S10+ muhteşem bir 6,4 inç ekrana sahip ancak daha ekonomik ve küçük olan S10lite’dan 300 $ daha pahalı. Fiyatlandırmayı bir kenara bırakırsak Samsung’un S10 serisini değerlendirirken göz önünde bulundurulması gereken en önemli ölçümlerden biri, pil ömrüdür. Unutmayın, son birkaç yıl içerisinde yapılan çok sayıda araştırma, etkileyici batarya ömrünün, akıllı telefon alıcılarının aradığı en önemli özellik olmaya devam ettiğini sürekli olarak ortaya koydu.

Bunun ışığında, Samsung’un S10 modelleriyle ne tür pil ömrü değişiminin yaşandığı merak uyandırıyor. Pek çok mobil teknoloji inceleyicisi Galaxy S10 serisinin pil ömrünü mercek altına aldı. Öncelikle batarya kapasitelerini belirtelim. S10lite’da 3.100 mAh batarya, S10’da 3.400 mAh batarya varken S10 + 4.100 mAh bataryaya sahip.
Test sonucunda S10+ 7 saat 59 dakika sürdü. Bu arada S10 standardı 6 saat 45 dakika sürmüştür. Ve son olarak, Galaxy S10e 7 saat sürmektedir.

Ne var ki S serisinin önceki modelleri pil ömrü konusunda S10 serisinden daha başarılı bir performans sergiliyorlar. Yani S10 serisinin pil ömrü saygıdeğer bir performans sergilese de son seviye etkileyici değil.
Galaxy S10 serisinin batarya özellikleri ile alakalı şaşırtıcı bilgiler içeren yazımızda sizlere merak uyandırıcı özelliklerini aktarmaya çalıştık. S10 serisi ve daha pek çok güncel teknolojik haberler için bizi takipte kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı