Galaxy Fold ön siparişi verenlere özür hediyesi!

Samsung ilk katlanabilir telefon modelini duyurduktan sonra piyasaya süreceği zamanda bazı sorunlarla karşılaşmasından dolayı ürünün satış tarihini ertelemek zorunda kalmıştı. Bu sırada yurtdışındaki birçok operatör şirketi de Galaxy Fold ön sipariş alımına başlamıştı.

AT&T yapmış olduğu açıklamalarda Samsung’un Galaxy Fold’u yeniden satışa sunma sürecinin uzayacağından bahsediyor. Bu nedenle ön siparişlerini iptal etme kararı alan operatör müşterilerinden özür dilemek adına Galaxy Fold’u ön sipariş veren müşterilerine 100 dolarlık bir hediye çeki hediye etti.

AT&T yapmış olduğu açıklamalarda Samsung’un Galaxy Fold’u yeniden satışa sunma sürecinin uzayacağından bahsediyor.

2.000 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe açılan Galaxy Fold’u sipariş veren müşterilere, gerekli e-postalar gönderilmeye başlandı. Gönderilen e-postalarda kullanıcıların siparişlerinin iptal edildiği, bu durumdan dolayı özür için 100 dolarlık hediye çeki verileceği belirtiliyor.

Galaxy Fold’un tekrardan ne zaman satışa çıkacağına dair henüz bir açıklama bulunmuyor. Ancak anlaşılan, Galaxy Fold’u raflarda görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Avatar
Kerem Alp

Bir cevap yazın


*