Oyun

Breath of the Wild’in devamı, Witcher 3… Karşınızda E3 2019 Nintendo Konferans Özeti

E3 2019 ana konferanslarının sonuncusu bugün gerçekleşti. Nintendo sunumu hızlıca duyurularla doluydu. Switch uzun zamandır beklenen Animal Crossing ertelendi, ancak Smash Bros için yeni savaşçılar, Link’s Awakening çıkış tarihi ve dört gözle bekleyecek daha birçok şey var. Burada kaçırmış olabileceğiniz tüm duyuruları size sunuyoruz.

Breath of the Wild’ın devam oyunu geliyor

En şok edici duyuru son çıkardı. Nintendo, Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devam oyununun geleceğini duyurdu. Oyun hakkında başka bir şey bilmiyoruz, ancak ekrandaki kısa pasaja göre daha koyu bir ton var gibi görünüyor.

Super Smash BROS. Ultimate’ye yeni karakterler geliyor

Smash Ultimate‘a katılan en son savaşçılar Dragon Quest‘in kahramanı ve fanatik favorilerinden biri olan Banjo-Kazooie’yi de içeriyor. DQ’nun kahramanı bu yaz geliyor ve formları değiştirme kabiliyetine sahipken, Banjo sonbaharda çıkacak.

Luigi’s Mansion 3

Luigi’s Mansion en büyük Nintendo oyunlarından olmayabilir, ancak en son duyuru oyunun yeni zirvelere fırlamasını sağlayacak gibi görünüyor. Hayaletleri parçalamanıza izin veren daha fazla fiziksel oyun ile büyüleyici bir korku ve komedi karışımı. Luigi’nin Mansion 3’ü bu yıl Switch’te açılacak.

Dark Crystal, Final Fantasy ile buluştu

Her zaman Final Fantasy Tactics‘in daha fazla Jim Henson vibe olmasını dilediyseniz, bu sizin için bir oyun olabilir. Geçiş Netflix’in Karanlık Kristal: Direniş Çağı adlı prequeline dayanan yeni bir sıra tabanlı strateji oyunu kazanıyor ve aralarında şaşırtıcı derecede iyi bir uyum var gibi görünüyor.

Link’s Awakening çıkış tarihi

The Legend of Zelda: Link’s Awakening hiç olmadığı kadar büyüleyici görünüyor ve şimdi ne zaman oynanabileceğini biliyoruz: Switch oyunu 20 Eylül’de çıkacak. Sevimli görsellere ek olarak oyun, zorlu zindanları tasarlayabileceğiniz yeni bir mod da ekliyor.

Geralt Nintendo Switch’e geliyor

Witcher 3: Wild Hunt, son on yılın en iyi rol yapma oyunlarından biri ve yakında istediğiniz yerde oynayabileceksiniz. Oyun Switch’e geliyor, ancak henüz bir çıkış tarihi yok. 2019 yılında daha sonra oynamak için bekliyoruz.

Nintendo Switch’e daha fazla Resident Evil

Switch’te zaten pek çok Resident Evil oyunu oynayabilirsiniz ve yakında, hayatta kalma korku serisindeki daha az takdir edilen oyunlardan ikisi de mevcut olacak. Hem Resident Evil 5 hem de 6 bu sonbaharda gelecek.

Daemon X Machina’nın çıkış tarihi

İlk olarak geçen sene E3’teki makine savaşçısı Daemon X Machina‘ya bir göz attık ve kesinlikle heyecan verici görünüyordu. Neyse ki, yeni videoya göre, bunun değişmediği anlaşılıyor. Ve şimdi bir çıkış tarihi var: 13 Eylül.

PANZER DRAGOON

Klasik Sega Saturn nişancı Panzer Dragoon yenileniyor ve Switch’e geliyor. Yeni sürüm geliştirilmiş grafiklere sahip ancak orjinali ile aynı görünüyor. Bu kış geliyor.

Cadance Of Hyrule

GDC‘nin Mart ayındaki en büyük sürprizlerinden biri, Zelda serisinin bağımsız olarak geliştirilen, müzikal yayını olan Hyrule Cadence idi. Çok yakında , 13 Haziran’da Switch’e çıkıyor.

Animal Crossing ertelendi, ama Nintendo Switch’te çok iyi görünüyor

Birincisi, kötü haber: Aslen 2019 sürümü için ayrıldıktan sonra, Switch’teki Animal Crossing 20 Mart 2020’ye ertelendi. İyi haber? Yeni Ufuklar olarak adlandırılan oyun, oyunculara ıssız bir adada topluluk kurma konusunda yeni bir kurulumla harika görünüyor.

Alien: Isolation ve Dauntless Nintendo Switch’e portlanıyor

Switch’e birkaç farklı başlık aktarılıyor. İlk olarak, şaşırtıcı derecede akıllı bir Xenomorph‘tan kaçan oyunculara sahip olan korkunç Alien: Isolation var. Bilgisayardan konsola geçişi sağlayan, ücretsiz oynanabilen canavar avı oyunu Dauntless ile birleştirilecek. Her iki oyun da bu yıl açıklanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı