1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Acer Swift 7 tanıtıldı! Süper ince dizüstü bilgisayar.

Acer Swift 7
Acer Swift 7
Acer Swift 7

Acer Swift 7 tanıtıldı. Bu haber dizüstü bilgisayar kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırmaya yetti. İlk olarak CES 2019’da seyirci karşısına çıkan Swift 7, kısa bir zaman sonra ülke piyasasında da yerini aldı. Bu yeni model dizüstü bilgisayar hayli ince bir yapıya sahip. Akıllı telefonları dahi kıskandıracak olan bu inceliğiyle, Swift 7  tüm gözleri üzerine çekmeye  aday. Peki inceliği dışında Swift 7’nin özellikleri neler? Bu yazımızda sizlerle bu ayrıntıları paylaşacağız.

Acer CES 2019 kapsamında yeni nesil bilgisayarlarını tanıttı. Swift 7 de bu modeller arasında yer alıyor. Eşsiz inceliğiyle diğerlerinden bir adım önde olduğunu söylemek de mümkün tabi. Swift 7’yi fiyat açısından değerlendirdiğimizde karşımıza 7500 TL etiketi çıkıyor. 8.98 milimetre kasa kalınlığındaki Swift 7, 1.2 kilogram ağırlığa sahip. Hafif ve inceliğiyle dikkat çeken Swift 7, metal malzeme kullanılarak tasarlanmış. Bu da bilgisayarın hoş görünümünü artıran bir diğer özellik.

Acer Swift 7 tanıtıldı! Ekran özellikleri neler?

Bilgisayarın ekranı 180 derece açılabiliyor. Ekran boyutu 14 inç. On nokta çoklu dokunma desteği bulunan Acer Swift 7, sadece fiziksel kontrol değil dokunmatik kullanım imkanı da sunuyor. Bilgisayarın ekranı 1920×1080 megapikseldir.

Swift 7’de Gorilla Glass NBT cam bulunuyor. 4G dedtekli bilgisayar, Wi-Fi bağlantısı bulunmasa dahi internet bağlantısı sağlamaktadır.

Acer Swift 7 Teknik Özellikler

Parmak izi okuyucu, bir adet jak girişi ve iki adet de USB-C Thunderbolt-3 bulunur. Windows 10 Pro’nun yer aldığı Swift 7, 4.5 Ghz hıza sahip çift çekirdekli Intel Core i7 7Y75 işlemci kullanmaktadır. 8 GB ve 16GB RAM seçenekleri bulunan Swift 7, 256 GB SDD depoya sahiptir. Ses sistemi konusunda karşımıza Dolby destekli iki adet hoparlör çıkıyor.

Acer Swift 7 Batarya

Swift 7’de 4580 mAh kapasiteli  batarya bizi karşılıyor. Bu batarya ile bilgisayarı 10 saat kullanabilirsiniz. Tabi bu sürenin performans tercihiyle doğru orantılı olarak değişeceğini de unutmamak gerekir. Tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çeken Acer Swift 7, stantlarda meraklılarını bekliyor. Acer’ın yeni model dizüstü bilgisayarı ile alakalı merak ettiğiniz her şey için bizi takipte kalın.

Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*