BilgisayarGüncel TeknolojiHaberlerİnternetOyun

Star Citizen video oyunu 27.000 $ ‘lık oyuncu paketi başlattı

Crowdfunded uzay simülasyon oyunu Star Citizen neredeyse tüm onun uzay aracı artı ekstraları içeren 27.000 $ (£ 20,000) Legatus Pack, başlattı.

Sadece oyuna 1.000 $ harcayan oyuncular pakete girebilir.

Star Citizen’in yaratıcıları olan Cloud Imperium, 2012’de Kickstarter kampanyası başlattığından beri 200 milyon dolardan fazla kitle fonlaması aldı. Oyunun kendisi hala geliştirme aşamasında olmasına rağmen, kendi web sitesine göre, iki milyondan fazla oyuncu var. Star Citizen, düzinelerce uzay gemisinde keşfedilebilecek, birinci şahıs uzay savaşıyla, tüm çevrimiçi ve çok oyunculu bir bilim kurgu evreni yaratmayı amaçlamaktadır.

Paketin içinde bulunanlar;

The Legatus Pack isimli yeni pakette oyundaki bütün uzay gemileri (117 adet) bulunuyor. Ayrıca 163 adet de ekstra eşya yer alıyor pakette. Buradan ulaşabileceğiniz paketi satın almak veya içeriğini görebilmek için Star Citizen’a en az 1000 dolar harcamış olmanız gerekiyor. Tabii neredeyse hiçbirimiz Star Citizen’a bu kadar para vermediğimizden dolayı 404 hatası çıkacak karşınıza. Ama aşağıdaki görselden paket içeriğinin çok ufak bir kısmını görebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı