Güncel TeknolojiHaberlerOyun

PUBG Yeni DLC Yayınladı!

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununa ait yeni DLC paketi Event Pass: Sanhok yayınlandı.

PUBG‘nin en büyük rakiplerinden olan Fortnite ve PUBG Mobile‘de bulunan görev ve ödül sistemleri, bu hafta PUBG‘ye de geliyor!  Yeni 4×4’lük harita Sanhok ile beraber kullanıma 22 Haziran’da Sanhok ile birlikte aktif oldu ve 4 hafta sonra yani 21 Temmuzda sona erecek. Konsept olarak Sanhok ile uyumlu olan bu Event Pass adlı bu sistem, şimdiden Steam‘de en çok satılan DLC olmayı başardı.

Event Pass sisteminde oyunculara çeşitli ödüller (Özel Kıyafet, Özel Silah, Paraşüt Skinleri) veren ilerlemeli görevler sunulacak ve PUBG’de şu anki sandık ve anahtar sistemi dışında farklı bir içerik açabileceksiniz. DLC‘yi satın alamasanız da Event Pass sisteminden yararlanabilirsiniz. Bir çok iteme geçici süreliğine ulaşabileceksiniz ve bir tanesi sonsuza dek sizin olacak.

Görevler Event Pass’i almayanlar için de geçerli olacak fakat belli bir sınırı olacak. Eğer Event Pass alırsanız Pass’inizi görevleri tamamlayarak geliştirebileceksiniz. Event Pass’e sahip olmasanız bile level atlamaya devam edeceksiniz bu sayede Event Pass’i geç alsanız bile ödüllere sahip olabilirsiniz. Onlarca görev olacak, günlük görevler , haftalık görevler ve Sanhok özel görevler gelecek. Bütün görevleri tamamladığınız zaman bedava isim değiştirme hakkına sahip olacaksınız.

Event Pass ile kazanılan tüm ödüller takaslanamaz ve pazarlanamaz olacak. Yanında saat işareti olan itemler 1 ay sonunda geri alınacak olmayanlar ise süresiz olarak sizin olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı