1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LG G7 One ve LG G7 Fit duyuruldu!

Güney Koreli LG, IFA 2018’in hemen öncesinde şirketin yeni Android One platformuna üye akıllı telefonu LG G7 One’ı ve LG G7 Fit’i tanıttı.

Her iki cihaz da 6.1 inç boyutunda QHD+ FullVision LCD Super Bright ekrana sahipken, dayanıklılıklarının kanıtı olarak da IP68 ve askeri sınıf dayanıklılık için MIL-STD 810G sertifikalarına sahip olan modellerin suya toza ve düşmelere karşı ekstra dayanıklı.

Andoid One işletim sistemine sahip olan LG G7 One, geçtiğimiz senenin en iyi Qualcomm işlemcisi olan Snapdragon 835 ile çalışıyor. 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip ancak MicroSD kartlarla mevcut depolama alanını arttırabiliyorsunuz. Cihazın arka tarafında 16 MP kamera, ön tarafında ise 8 MP kamera bulunuyor.

3000 mAh bataryaya sahip olan LG G7 One153.2 x 71.9 x 7.9 mm boyutlarında ve 156 gram ağırlığında.

LG 7 Fit ise 2016’nın en yüksek performanslı işlemcilerinden Snapdragon 821 çalışıyor.  İki versiyonu olan cihazın 32 GB ve 64 GB depolama alanına sahip versiyonları olacak.  RAM ve Kamera özellikleri LG G7 One ile aynı olacak.

LG G7 One, Yeni Aurora Siyahı ve Yeni Fas Mavisi renk seçenekleri ile tüketiciler ile buluşacak. LG G7 Fit ise Yeni Platinyum Grisi ve Yeni Aurora Siyahı renk seçenekleri ile satışa çıkacak. Her iki cihaz da IFA 2018’de sergilenecek ki cihazların fiyatının da fuar sırasına açıklanması bekleniyor.

İki cihazında fiyatları ile ilgili bir bilgi duyurulmadı. Fiyatların IFA 2018 kapsamında duyurulması bekleniyor.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*