1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iPhone SE 2 Bekleyenler için üzücü haber!

Apple’dan gelen son haberlere göre İPhone SE 2 bekleyen kullanıcılarının canını sıkacak. Gelişmelerle ilgili tüm merak edilenleri öğrenmek isteyen takipçilerimiz için haberin detayına inecek olursak;

iPhone SE 2 bu yıl çıkmayacak!

Akıllı telefon kılıfı üreticisi olan Olixar tarafından yapılan açıklamaya göre, 2018 iPhone X modelinin küçük versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan iPhone SE 2 için beklentiler boşa çıktı. iPhone SE 2 için ortaya çıkan birçok sızıntı ve tasarım görsellerinden sonra, kullanıcılar bu yıl içinde çıkacağını bekliyordu. Ancak cihazın yakın zamanda en azından bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek gibi durmuyor.

 

iPhone 4 ve iPhone 5 gibi küçük ekranlı IOS cihaz arayan kullanıcıların beklediği telefonun gelmeyişi oldukça can sıkıcı oldu. Telefonunu yenilemek isteyen iPhone SE sahiplerinin bekleyişi devam edecek. Apple, bu kadar talep edilen bir modeli neden piyasaya sürmediği merak konusu…

İddialara göre, Apple tarafından 6.1 inç ve 6.5 inç iPhone modellerine odaklanılmış durumda. 6.1 inç modelin daha uygun fiyatlı olacağı, 6.5 inç modelin ise daha üst seviye donanıma ve Face ID 2.0 teknolojisine sahip olacağı söyleniyor. Eylül ayında bu iki modelin çıkışının ardından 2019 yılı içerisinde ise 5 inç ekranlı iPhone SE 2 modelinin tanıtılacağı tahmin ediliyor. Şirketin artık küçük ekranlı bir cihaz sunmama gibi planlar yapıyor olması ihtimalini de aklımızdan çıkarmamız gerek. Hali hazırda WWDC 2018 etkinliğinde cihazın tanıtılmaması da hüsran olmuştu.

 

 

 

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*