1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Grand Theft Auto 6, 2019 Yılı İçinde Çıkacak mı?

Rockstar Games, GTA 6 çıkış tarihine dair GTA Online‘ın içinden yapılan GTA 6’nın 2019’da çıkacağı bildirimi hakkında Twitter’dan bir açıklama yaptı. Rockstar Games tarafından yapılan açıklamaya göre, oyun içerisinde ortaya çıkan bu bildirim tamamen asılsız. En çok beklenen oyunlardan biri olan GTA 6‘nın 2019 yılı içinde çıkmayacağını söyledi.

Yeni GTA oyunu, yani muhtemelen GTA 6’yı 2019 yılı içerisinde görmeyeceğiz. Zaten geliştirici ekibin yeni oyunları olan Red Dead Redemption 2’yi yeni piyasaya sürecekleri düşünüldüğünde bu pek olası gelmiyor diyebiliriz.

GTA 6 çıkış tarihi bilgisi nasıl GTA Online’a yerleştirildi?

Bazı oyuncular bazı modlar sayesinde oyunun arayüzüne erişim sağlıyordu. Bir program ile oyunun içinden bildirim yayınlamanın mümkün olduğunu fark eden birisi, bu açığı kullanarak oyunculara bir şaka düzenledi.

Kısaca, GTA 6 2019 yılında çıkmacayak.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*