Oyun

Game Of Thrones Yazarı ve FromSoftware, Yeni Bir Oyun Üstünde Çalışıyor

Fantastik hikayelerin en büyük isimlerden ikisi iş birliği yapıyor.

Resmi bir E3 açıklamasından hemen önceki yeni bir sızıntıya göre, Game of Thrones yazarı George R.R. Martin, Elden Ring adlı yeni bir oyun üzerinde Dark Souls stüdyosu FromSoftware ile çalışıyor. Bu noktada oyunun başlığının dışında başka bir şey bilmiyoruz. Ancak yaratıcılara bakıldığında, bunun derinlemesine gerçekleşmiş bir fantastik dünyada gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Oyun Xbox One, PS4 ve PC için planlanıyor ve Bandai Namco tarafından yayınlanacak. Microsoft’un pazar günkü basın toplantısında Elden Ring hakkında daha fazla şey duyacağız.

FromSoftware, 1986‘dan bu yana, vizyoner yönetmen Hidetaka Miyazaki tarafından yönetilen 2009 yılında karanlık fantastik aksiyon RPG Demon’s Souls‘un piyasaya sürülmesine kadar tanınan bir marka değildi. Oyun dünyasının, insanlara zor oyunu sevdiren oyun Dark Souls üçlemesinin, gotik dehşetli ve daha hızlı bir oynanışa sahip Bloodborne ve daha yakın zamanda ninja aksiyon oyunu Sekiro: Shadows Die Twice ve önemli VR deneyimi Déraciné ile yönünü değiştirdi.

Miyazaki bu yılın başlarında verdiği bir röportajda “Stüdyonun özelliklerinden birinin, ilginç olduğunu düşündüğümüz şeyi gönülden kucaklamak olduğunu düşünüyorum. Değerli, havalı veya güzel olduğunu düşündüğümüz şeyler ve bu idealleri yaptığımız oyunların temeline yerleştirmek için çalışıyoruz. ” diye belirtmişti. Bu arada yazarı George R. R. Martin, geçtiğimiz ay bir blog gönderisine katıldığını ve “Japonya dışında” bir oyun üzerinde çalıştığını yazdı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı