1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

E3 2019: Apex Legends, EA Play’de yeni bir karakter

E3 2019: Apex Legends. Merakla beklenen E3 2019 etkinliğinde en önemli gelişmelerden birisi Apex Legends 2. sezon tanıtımı olacak. EA’nın basın etkinliği Cumartesi sabahı gerçekleşti. Şirket Apex Legends sezon 2’ye 30 dakika ayırdı. Oyunun 2 Temmuz’da başlayacağı duyuruldu. Ayrıca yeni bir silah, sıradan bir mod ve oyunun 10. efsanesi Wattson oyuna eklenenler arasında.

E3 2019: Apex Legends

Natalie “Wattson” Paquette, oyunun tipik agresif karakterlerine karşı olan kendi savunma yapılarını inşa edebilir. Taktiksel yeteneği, diğer oyunculara zarar veren ve yavaşlayan savunma parametreleri oluşturmak için elektrikli çitler içerirken, nihai yeteneği Interception Pylon, gelen mühimmatı yok eden ve takım arkadaşlarının kalkanlarını yeniden dolduran elektrikli bir pilon yerleştirir.

Wattson’un hikayesine göz attığımızda, kendisinin ve babasının Apex Arena’yı inşa etmesine yardımcı olduğu ve diğer efsanelerin “kız kardeşi” olduğu düşünülüyor. Bu, diğer karakterlere göre biraz daha zayıf olduğu anlamına geliyor.

Sezonun yeni silahı olan L-Star kapıları paramparça edebilir ve büyük hasar verebilir. Titanfall serisinin hayranları bu silahı çok oyunculu maçlardan tanıyacaktır.

E3 2019: Apex Legends

Apex Legends 2. sezonunda bir sıralama modu da içeriyor. Bu sistem sadece en iyi oyuncuların birbirlerine karşı yarışabilmesi için uygun olacak ve kendi ödüllerini kazanacaklar. Mozambik av tüfeği de dahil olmak üzere bazı dengeleme silahları da oyunda yer alacak.

Respawn Entertainment ayrıca 7-9 Haziran tarihlerinde oyuncuların iki kez Battle Pass ve temel deneyim puanları kazanacağı “double xp” bir hafta sonu ilan etti.

Apex Legends’ın son montaj videosuna baktığımızda Apex Legends 2. sezonunda Kings Canyon’a gelen “büyük bir şey” olarak anılan dev bir göz küresini görmekteyiz.

Büyük basın konferansları


En büyük duyuruların çoğu, gösterinin başlamasından önce, hafta sonu boyunca endüstrinin en büyük isimleriyle bir basın toplantısı gerçekleşti. Bu yılki fuarda bir basın toplantısı yapmayacağını söyleyen Sony dışında pek çok büyük isim burada yer aldı. Sony’nin ayrıca bir standı da olmayacak. Ancak geri kalan, gösteriden hemen önce büyük duyurular planlıyor olacak.

8 Haziran Cumartesi

Electronic Arts – Oyun yapımcısı, yaklaşmakta olan macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order için 15 dakikalık bir oyun sergiledi. Ayrıca, ücretsiz indirilebilen en yeni Battle Royale oyunu olan Apex Legends’ı ve oynanacak yeni bir karakter ile silah sunan yeni özellikleri açıkladı. Şirket ayrıca, seriyi tropik bir plaja getiren Island Living adlı The Sims 4 için yeni bir ödeme güncellemesi de yaptı.

Avatar
Ramazan ABAY

Bir cevap yazın


*