Otomobil

Dyson ticari markası Digital Motor

 

Dyson’un karayolu aracı projesi, cihazın şirketin otomotiv kullanımı için ‘Dijital Motor’ terminolojisinin ticari markasını izlemesiyle üretime bir adım daha yaklaştı.

Daha önce sadece ev ürünleri üzerinde kullanılan Digital Motor moniker, fırçasız bir sabit mıknatıslı senkron motoru açıklar – piyasada bulunan birçok elektrikli araçta bulunan aynı tip.

 

Son zamanlarda ve Avrupa pazarı için açılan ticari marka, hem otomobil hem de yol vermeyen makineler için geçerlidir, ancak ticari markanın bir otomotiv bağlamında kullanımı şirket için bir ilktir. İlk otomobilin gelecek yıla bağlı olması ve markanın aynı zamanda araç programı piyasaya çıkmadan önce hızını artırmak için 300 kişilik insan programı işgücünü büyütmek istiyor.

Elektrikli süpürge ve el kurutucularının lideri olan İngiliz markası, şimdiden projeye odaklanmış 400 çalışanı var, ancak şimdi “ek bir 300 otomotiv işini boşa harcamayı” düşünüyor ve 750 dönümlük Hullavington Airfield’de yeni bir yere  taşındı. İngiltere’nin Dyson’ın ikinci araştırma ve geliştirme alanı olacak kampüs.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı