1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apple Eylülde uygun fiyatlı Macbook tanıtabilir

Apple’ın Eylül ayında gerçekleştireceği lansmanında kullanıcılarına sunacağı ürünler netleşmeye başladı. Yeni iPhone, iPad ve Macbook modellerinin yanı sıra uygun fiyatlı bir Macbook ile düşük bütçeli müşterilerine sürpriz yapması muhtemel.

Macbook Air modelinin yerine geçeceğini düşündüğümüz modelin fiyatı 1200 USD civarında olacak. Her ne kadar uygun bütçeli ve giriş seviyesi bir Macbook olsa da Retina ekran, USB-C bağlantıları gibi özelliklerden geri kalmayacak. 12.9 inç boyutuna sahip olacak olan yeni Macbook modeli gücünü ise Intel 14 nm Kaby Lake işlemcisinden alacak.

 

Bunun yanında iki yeni iPad Pro modelini kullanıcılarına sunacak olan şirket, Yeni iPhone ve iPad ürünlerinin tanıtımı için hazırlıklarını sürdürüyor. Tüm bu yaşanan gelişmelerle ilgili Apple tarafından resmi bir açıklamanın gelmediğini vurgulayalım.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*