1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battlefield 5’in Battle Royale Modu Tanıtıldı!

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan Gamescom tanıtım videosunun 1.37‘inci dakikasında Battlefield 5 Battle Royale modu ilk kez oyunculara gösterildi. Sunulacak Battle Royele modunu, geliştirilen oyunun mekanikleriyle harmanlayacak olan DICE yayınlamış olduğu tanıtım videosunun şimdiden etkileyici göründüğünü söylebiliriz.

İki yeni oyun modu gelecek ve bu oyun modlarından Grand Operation, Battle Royale benzeri mekanikler sunacak. 64 oyunculuk bu mod, günlerce sürecek bir savaşa sahne olacak ve cephede ölümün dönüşü olmayacak.

Oyunun belirlenen çıkış tarihi ise 19 Ekim olarak açıklandı. Eğer Battlefield 5 Deluxe Edition’u satın alırsanız 3 gün önceden yani 16 Ekim’de oyunu oynayabilirsiniz.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*