Haberler

Apple store da tablet patladı 3 yaralı

Hollanda basınından gelen haberlere göre Amsterdam’daki bir Apple mağazasında bir tablet patlayınca müşterilerden 3’ü hafif yaralandı. Patlamadan sonra müşteriler çalışanlar tarafından hızlı bir şekilde tahliye edilerek olası tehlikeli bir durumun önüne geçildi.

Apple Store yetkilileri patlamanın iPad bataryasından gelen sızıntılardan kaynaklı olduğunu söyledi. Apple yetkililerinin olaydan sonra daha detaylı bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.

Apple için yaşanan bu talihsizlik bir ilk değil. Daha öncede ABD’de bulunan Apple Store geçtiğimiz hafta dört kapşonlu hırsız tarafından soyguna uğramıştı. Yapılan soygunda 20 adet iPhone dahil olmak üzere bir çok Apple ürünü çalınmıştı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı