Otomobil

Yeni BMW 3 Serisi Güvenlik Konusunda İddialı!

Alman otomobil üreticisi BMWG20 kasa kodlu yeni BMW 3 ile birlikte yeni bir dönemin başladığına dikkat çekmişti. 2019 BMW 3 serisi güvenlik konusunda aldığı puan ile bu söylemi haklı çıkartmış gibi gözüküyor.

Yeni BMW 3 Serisi, Amerikalı test kuruluşu IIHS tarafından yapılan çarpışma testleri sonucunda, beklentilerin çok daha üzerinde bir performans gösterdi.

BMW’nin oldukça güvendiği yeni BMW 3 serisi, testler sonucunda gösterdiği başarı sayesinde en yüksek puanı almayı başardı.

Özellikle yandan ve önden çarpmalara karşı sağladığı yolcu güvenliği ile rekor sayılabilecek puanlara erişen BMW 3 serisi, güvenlik anlamında da BMWmarkasına yaraşır bir model olmayı başarmış gibi duruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı