1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yeni Audi RS 7 Sportback

Yeni Audi RS 7, şimdiye kadar markanın en güçlü modeli olacak

 

En son RS 7‘ye Audi Sport’un marka makyajı verilecek. Özel ana görselimiz, showroom modelinin neye benzeyeceği hakkında bir fikir verir; kabarık kemerler, agresif bir ön uç ve ikiz egzoz borusu kurulumu, menzil tepesi modeli olarak işaretleyecektir.

Yeni RS 7, Audi Sport‘un yeni modellerinin uzun bir serisinde ilk olacak; 2020 yılına gelindiğinde Alman firması, 11 ürün çeşidini 16 farklı araca çıkaracağını açıkladı. Bu performans eksikliğine hitap edecek  SUV  sıcak 4×4 sınıfına büyüyen iştah toplantı umutlarla, yeni modellerin bir akını ile.

Yeni nesil RS Q3 neredeyse kesin olduğunu, ancak 2020 yılına kadar olmayacak ve yepyeni takip edecek  RS Q8 de eklentiyi melez teknoloji sunarak yeni RS 7‘ye benzer bir güç aktarım stratejiyi kabul olabilir. Bunu takiben, Audi‘nin mevcut SQ5‘in üzerine oturacak ve Porsche Macan Turbo‘yu üstlenecek  olan yepyeni bir  RS Q5 olacak  . RS 5 Coupe‘de şu anda kullanılan 444bhp 2,9 litrelik ikiz turbo V6‘ya sahip olacak. 

Daha önce olduğu gibi,  Audi  , RS 7‘nin iki versiyonunu piyasaya sürecek: standart bir model ve bir Performans-rozetli varyant. İlk olarak,   Lamborghini Urus  ve  Bentley Bentayga’nın kaputunun altında bulunan yeni 4.0 litrelik ikiz turbo V8 motorunu kullanması gerekiyor  . RS 7‘deki çıkışın, Audi‘nin quattro dört tekerlekten çekiş sistemi tarafından sağlanan çekiş ile 600bhp işaretine çarpması bekleniyor. stronic çift kavramalı otomatik şanzıman standart olacaktır.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*