1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Square Enix’in Yeni Avengers Oyunu E3’de Duyurulacak

Daha önce Avengers Projesi olarak bilinen Square Enix‘in yeni Avengers oyunu hakkında daha fazla ayrıntı gelmeye başladı. Marvel’s Avangers, bilindiği üzere, 10 Haziran’da yapılan Enix E3 2019 basın toplantısında açıklanacak.

Tarihi bildiren tweet, oyunun “Marvel’s Avengers” olarak adlandırılabileceğini gösteriyor. Bunun ötesinde, oyunun içerdiği veya ne göreceğimiz hakkında hiçbir detayı paylaşmazken, sadece bunun “dünya çapında ortaya çıkacak” bir oyun olduğunu belirttiler. Bu da E3 de nasıl bir oyun olduğunu göreceğimiz anlamına geliyor. Üzerinde çalışan stüdyoların yanı sıra, Square Enix son derece gergin. Bu, PS4 için önceden duyurulmuş Iron Man VR isminde çıkacak bir oyun olarak başlamıştı. Ancak Iron Man, muhtemelen bu oyunun bir parçası.

Avengers Projesi ilk olarak Ocak 2017‘de Tomb Raider geliştiricisi Crystal Dynamics ve Deus Ex stüdyosu Eidos Montreal ile birlikte duyuruldu. Her ne kadar duyuru çok az ayrıntı vermesine rağmen yine de duyuruda yakalayacağımız bazı ayrıntılar da bulunuyor.

Fragmandaki ayrıntılar

Orijinal fragmandaki sesin “Kahramanların zamanının bittiğini söylüyorlar. Eğer ‘farklıysan’ tehlikesin. Ama gerçeği biliyorum. Dünyanın her zaman kahramanlara ihtiyacı olacak. yeniden birleştirmek.” dediğini duyuyoruz.

Thor‘un çekici, Kaptan Amerika‘nın kalkanı ve Demir Adam‘ın elini görüyoruz. Ancak önceden bir çok savaşta bulunmuşa ve bu yüzden hasar görmüşe benziyorlar. “Yeniden bir araya getirme” sözü, Yenilmezlerin ayrı yollardan gittiklerini, bir nedenden ötürü ve oyunda gezegeni kurtarmak için bir araya getirilebileceğini anlıyoruz.

Square Avenix, “Avengers projesi dünya çapındaki oyuncular için tasarlandı ve uzun süredir franchise hayranlarını heyecanlandıran tüm karakterler, ortamlar ve ikonik anlarla dolu olacak” diye konuştu. “Tamamen orijinal bir hikayeye sahip olan oyuncu, yıllar boyunca oynayabilecekleri bir evren tanıtıyor.

Ocak 2018’de, ilk duyurulduktan tam bir yıl sonra, Crystal Dynamics, ekibin eski Naughty Dog ve Visceral Games geliştiricileriyle çalıştığını fark ettikten sonra gelişme konusunda bir güncelleme yaptı.

Crystal Dynamics‘in şefi Scot Amos, “Oyuncularımıza inanılmaz, tamamen özgün bir Avengers deneyimi sunmayı istiyoruz ve bu, mevcut en iyi stüdyo stüdyo yeteneğimize her zaman şaşırtıcı geliştiriciler eklemek istediğimiz anlamına geliyor” dedi.

Ağustos 2018’de Washington’un Bellevue şehrinde bulunan yeni bir Crystal Dynamics stüdyosunun teknoloji geliştirme ve Avangers Projesi üzerinde çalışmaya odaklandığı doğrulandı.

Avatar
Cihangir Han DEVRAN

Bir cevap yazın


*