1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Samsung Galaxy S11 ne zaman çıkıyor

samsung galaxy s11 çıkış tarihi

Koreli teknoloji devi, S serisinin yeni modelleri için çalışmalarına devam ediyor. Şu sıralar Galaxy S10 modelleriyle piyasada rekabetini sürdüren Samsung, Galaxy S11 kamera modülü için testleri başlattı. Bu bilgilerin yanı sıra Galaxy S11 çıkış tarihide netlik kazanıyor.

Samsung Galaxy S11 kamera modülü için testler başladı.

Fotoğrafı internete sızdırılmış olan test yuvasıyla MecaTech Systems tarafından nihai kullanımdan önceki son testleri yapılıyor.

Daha önce gelen haberlere göre, Galaxy S11 5 kata kadar optik zoom yapabilecek. Telefonda dörtlü kamera yapısına yer verileceği ve ana kameranın 100 Megapiksel çözünürlüğüne sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca cihazın kamerasında nesnenin kimyasal bileşimini kızılötesi ışıkla analiz etmek için spektrometrenin yer alacağını da belirtmiş olalım. Spektrometrenin çalışma şekline değinecek olursak: nesne, bileşimini öğrenebilmek adına kızılötesi ışık ile aydınlatılıyor. Geri tepme enerji dalgası ile bu değer çıkıyor. Bu özellik, kullanıcıların cildindeki nem içeriğinden şeker, yağ ve diğer besin değerlerine kadar her şeyi ölçmelerine izin veriyor.

Galaxy S11 çıkış tarihi

Bilindiği gibi Galaxy S10, 20 Şubatta tanıtılmıştı. Sammobile‘dan gelen bilgiler doğrultusunda Galaxy S11 2020 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacak. Tahminlere göre yeni modelin 18 Şubat 2020 de San Francisco‘da lansmanı yapılacak.

Samsung bu yeni modelinde Infiniti-O ekrana yer verebilir. Tahminler 12 GB RAM ve Snapdragon 865 işlemcinin de bu telefonda kullanılacağı yönünde.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*