1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İPhone 9, Samsung Galaxy Note 9 Karşılaştırması!

İPhone 9

iPhone X’dan büyük, iPhone X Plus’tan ise küçük bir ekrana sahip olacak 6.1 inçlik model, uygun fiyatlı olarak piyasaya sunulacağı söyleniyor. Bu durum, cihazın 3D Touch, OLED ekran, çift arka kamera gibi bazı önemli premium özelliklerden talep etmesine neden olacak. Ancak cihazın 599 ile 799 dolar arasında bir fiyata sahip olacağını düşünürsek bu durum İPhone telefonlarının fiyatı için çok da kötü değil.

Çift Sim kartlı iPhone sadece Çin’e özel olabilir

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına bir aylık bir süre kald. Apple, gelecek ay biri 5.8 inç, diğeri 6.5 inç olmak üzere iki adet OLED ekranlı, bir adet de 6.1 inçlik LCD ekranlı iPhone tanıtacak. Uygun fiyatlı modelde ise tek bir ana kamera mevcut olacak

Samsung Galaxy Note 9

4000 mAH bataryaya sahip olan Galaxy Note 9, Samsung’un iddiasına göre tüm günü rahatça atlatabilecek ve yanınızda taşınabilir şarj taşımanıza bile gerek kalmayacak. Depolama hafızası söz konusu olduğunda da bonkör davranan, kullanıcılara iki seçenek sunuyor: 128 GB ve 512 GB. 512 GB’lık depolama hafızasıyla kullanıcıların herhangi bir ek olaraktan microSD kart desteğine de ihtiyacı kalmıyor.

Galaxy Note 9’un Fiyatı Belli Oldu!


Samsung yeni amiral telefonu Galaxy Note 9’u resmen duyurdu. New York‘ta gerçekleştirilen dev lansmanda ‘Samsung’un bugüne kadarki en güçlü telefonu’ şeklinde idda edilen Galaxy Note 9 şirket için hayli önemli bir telefon olma özelliğinde. Cihazın ekran büyüklüğü 6.4 inç oldu.

Avatar
Zeynep Olgac

Bir cevap yazın


*