Kategoriler
Mobil

Galaxy S9 için güncelleme yayınlandı

Kore teknoloji devi, merakla beklenen Galaxy Note 9 lansmanı ardından, Galaxy S9 modeli için yeni güncellemesini duyurdu. Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için 415 MB’lık yeni güncelleme Türkiye’de OTA ile indirilebilir.

Yeni gelen bu güncelleme 1 Ağustos 2018 tarihindeki güvenlik yamasını da içinde bulunduruyor. Bu sayede Google ile aynı zamanda Samsung tarafında da yayınlanmış en son güvenlik güncellemeleri Galaxy S9 modeline gelmiş oluyor. Cihazın daha stabil ve performanslı çalışması içinde düzenlemeler bu güncelleme içinde yer alıyor.

Galaxy Note 9 modelindeki yeni kamera özellikleri ve Experience 9.5 Galaxy S9 modeline ne zaman geleceği belirsizliğini koruyor.

Avatar

Yazar İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir