1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apple, iTunes’un Fişini Çekiyor!

Uzun yıllardır varlığını sürdüren iTunes, yeni güncellemelerden sonra yolun sonuna gelmiş olabilir. Steve Troughton-Smith’in paylaştığı bir tweetde Apple‘ın gelecek planları ile ilgili bazı önemli bilgiler bulunuyor.

Apple‘ın işletim sistemleri ile ilgili doğru bilgiler ortaya çıkarmış olarak bilinen Steve Troughton-Smith‘in dediğine göre, Apple yeni MacOS güncellemesinde TV uygulamasına eklenecek Müzik Podcast’ler ve Kitaplar uygulamaları üzerinde çalışıyor. Yeni yazılımlar, mevcut uygulamanın yerini alacak olabilir. Böylece iTunes uygulamasına gerek kalmayacak.

Apple, geçen ay Apple TV+ uygulamasını başlatmıştı. Bu uygulama ile Netflix ile rakip olan teknoloji devi, alandaki geliştirmelerini sürdürecek gibi görünüyor. On yıllık uygulamanın kariyerinde sona gelinmesi de bu geliştirmelerinin bir parçası.

Fakat, iTunes uygulamasının kalkması halinde, iPhone’larımızı bilgisayara bağladığımızda hangi uygulamayı kullanacağımız, hangi uygulama aracılığıyla veri aktarımı yapacağımız henüz belirsizliğini koruyor.

İlker Taşcıhttp://www.turtech.com.tr

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

Bir cevap yazın


*