Giyilebilir TeknolojiGüncel TeknolojiTeknolojiYaşam Tarzı

Samsung Galaxy Watch 3 Akıllı Saatinin Çalışırken Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung’un yeni çıkaracağı akıllı saati Samsung Galaxy Watch 3, lansmandan önce görüntülendi. Saat çalıştığı sırada kaydedilen görüntüleri, saatin tasarımına ve arayüzüne ait detayları gün yüzüne çıkardı.

Samsung’un tarafından yeni geliştirilen ve lansmana hızlanan Galaxy Watch 3’ün temmuz ayında, Galaxy Buds Live ile beraber duyurulması bekleniyor. Geçen hafta ekran boyutu ve batarya kapasitesi ortaya çıkmıştı, şimdi de ekranı çalışır bir şekilde, açıkken görüntülendi.

Ortaya çıkan söylentilere bakılacak olursa, Galaxy Watch 3’ün iki farklı versiyonla geleceği ve bunların da 41 mm ve 45 mm olmak üzere farklı boyutlara sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Bunun haricinde 45 mm olan modelin 1.4 inç ekrana, 41 mm olan modelin ise 1.2 inç ekranı bulunacağı söyleniyordu. Şimdi de Samsung Galaxy Watch 3’ün çalışırken çekilen görüntüleri, saatin arayüzüne ve tasarımına ait detayları da öğrenmemizi sağladı.

Samsung Galaxy Watch 3 ’ün Görüntüleri

Galaxy Watch 3’ün uygulama ekranı ve Ayarlar bölümü, bu görüntülerde açık bir şekilde gözüküyor. Standart Samsung stok uygulamaları da tekrardan menüde kendilerini gösteriyor. Bunların dışında Takvim ve Galaxy Store uygulamalarına ait görsellerin daha değişik bir dizaynla rengi bulunduğu görülüyor. Bu da, yeni akıllı saatin yeni Tizen OS versiyonunda çalıştığına dair bir ipucu. Ayrıca Galaxy Watch 3, alışık olduğumuz dönen çerçevesi ve sağ tarafında iki düğmesi bulunacak.

Galaxy Watch 3’ün, 1 GB RAM ve 8GB depolama alanıyla beraber kullanıcılara sunulması bekleniyor. Tizen OS 5.5 işletim sisteminin bulunması yüksek ihtimal olan yeni akıllı saatte Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi da bulunacak. 41 ve 45 mm olan iki farklı versiyonda da Gorilla Glass DX koruması, IP68 sertifikası ve MIL-STD-810G uyumlu bir dizayn bulunacak

Samsung Galaxy Watch 3 yeni akıllı saatinin 41 mm olan modelinin 247 mAh, 45mm olanda ise 340 mAh batarya bulunacak. Son olarak saatte paslanmaz çelik ve titanyum kaplama bir kasa bulunması beklendiğini de belirtelim.


Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Google Asistan, İleride Vereceğiniz Komutları Tahmin Edecek
Kaynak: Sam Mobile

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı