DonanımGüncel TeknolojiMobil

Note 10 sızıntıları kamera, video ve dahası

Note 10 sızıntıları kamera, video ve daha her şey. Yeni amiral gemisinin ekran özellikleri de dahil pek çok söylenti karşınızda. Samsung, Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus’ı 7 Ağustos’ta, NYC’deki Unpacked etkinliğinde açıklayacak. Ancak daha fazla bilgi edinmek için o zamana kadar beklemek istemezseniz Note 10 ile alakalı sızıntıları yakından takip edebilirsiniz. Droid Life, Samsung’un materyallerinin tam sayfa sızıntı haberlerini aktarıyor.

Sunuma göre, Note 10, 6.3 inç bir ekrana sahip olacak ve Note 10 Plus, 6.8 inç bir ekrana sahip olacaktır. Her ikisi de bir delgeçli selfie kamerası ile birlikte geliyor. Beklendiği gibi, birlikte verilen S Pen, yeni hava hareketleri ve kamera lensleri arasında uzaktan geçiş yapma gibi birkaç yeni numaraya sahip. Note 10 telefonlar ayrıca, birkaç dakika şarj edebilme imkanı sunan “Süper Hızlı Şarj” özelliğine de sahip olacaklar.

Note 10 sızıntıları kamera

Pazarlama materyalleri sızıntıları her alana girmiyor, ancak Note 10‘un “güzel portreler, çarpıcı manzaralar ve net, süper çekimler ile her ışıkta çekim yapabileceğini” söyleyerek bazı yeni kamera özelliklerine dikkat çekiyorlar.

Note 10 sızıntıları kamera video ve her şey

Ayrıca yeni Video Zoom mikrofonları ilk kez ortaya koyuluyor. Bu, videoda odaklandığınız şeylerden gelen sesi vurgulamak için çalışacak. LG, birkaç yıl önce V30 telefonu ile benzer bir özellik sundu, ancak bu muhtemelen üzerinde daha iyi bir etki yaratacaktır. Samsung hayranlarının heyecanla bekledikleri yeni amiral gemileri ile alakalı tüm bu haberler gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Merakla beklenen bu özelliklerin hepsini tanıtımda göreceğiz. Umarız yeni amiral gemileri raflardaki yerini aldıkları sırada beklentilerin çok daha ötesine geçer. Note 10 sızıntıları ve daha pek çok güncel teknoloji haberi için bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı