DonanımGüncel TeknolojiİncelemelerMobil

Note 10 ilk fotoğraflar sızdırıldı. “Yeni nesil Galaxy”

Note 10 ilk fotoğraflar sızdırıldı. Söylentilerin hızla yayıldığı Note 10 ile alakalı ilk fotoğraflar bizleri bilgilendiriyor. Telefon haberlerini birazcık takip ediyorsanız, Samsung’un amiral gemisi olan Stylus donanımlı Galaxy Note 10’un 7 Ağustos’ta geleceğini biliyorsunuzdur. 5G’ye sahip olacağını biliyorsunuz ve bu Haziran ayındaki tahmini işverenler sayesinde nasıl göründüğü konusunda bile iyi bir fikriniz vardır. Ama şimdi, Galaxy Note 10‘a en iyi şekilde bakıyor olabiliriz – telefonun ilk resmi fotoğraflarının sızdırıldığı bildirildi.

Görüntüler hem WinFuture’deki tipik güvenilir Roland Quandt’tan hem de MySmartPrice katılımcısı Ishan Agarwal’dan geliyor, bu yüzden okunaklı olduklarından çok az şüphemiz var. Ve öyleyse, Samsung’un yalnızca Galaxy Note 10’u siyah olarak değil, aynı zamanda Huawei P30 Pro’da gördüğümüz parlak mavi-mor sedefli renk düzenini üretmeyi planladığını da ortaya koyuyorlar.

Daha önce söylendiği gibi, telefonun arkasında üçlü kamera dizisi, olağanüstü ince çerçeveler ve her biri ön taraftaki ekranı zorlukla rahatsız eden bir delik açma kamerası ve bir Samsung’tan beklediğiniz tüm kavisli camı açıkça görebiliyoruz. 2019 yılının amiral gemisi karşımızda.

Note 10 ilk fotoğraflar

Note 10 ilk fotoğraflar yayınlandı

Ancak görüntülere baktığımızda parmak izi sensörünün eksikliğini fark etmekteyiz. Bu da bize ekranın içinde olduğunu düşündürüyor. Ayrıca bu telefonda bildiğimiz Note modellere göre daha az fiziksel düğme bulunuyor. Samsung’un güç düğmesi veya bir türlü yıldızı barışmayan Bixby düğmesinden vazgeçtiği düşünceler arasında. Şayet güç düğmesinin sadece yeri değiştiyse de bu da ilk etapta kullanıcıları bir alışma sürecine sokacaktır.

Ve bu görüntülerde göremesek de, Samsung’un muhtemelen 3.5mm kulaklık jakını Note 10 ile ortadan kaldıracağını duyurabiliriz. Bu yeni üst düzey amiral gemisinde böyle bir sistem olması da kaçınılmazdı.

Söylentilere inanıyorsanız, Samsung’un bu Ağustos ayını resmen duyurması üzerine devasa 6,75 inç Not 10 Pro’yu ve muhtemelen 5G’nin standart Note’a sığmayacak kadar zor olduğuna karar vermesi durumunda muhtemelen bir 5G varyantını da dört gözle bekleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı