İnternet

Instagram takip sekmesi kalkıyor!

Popüler sosyal medya platformu Instagram, her geçen gün yeni özellikler getirirken bazı özelliklerini de kaldırıyor. Bu sefer kalkan özellik Instagram Takip Sekmesi!

Instagram‘da kalp simgesine tıkladığınızda kendinize gelen beğeni, yorumlar v.b. bakabiliyorsunuz. Üst kısımda bulunan sekmelerden Takip kısmına bastığınızda takip ettiğiniz kişilerin kimi takip ettiğini ve hangi gönderileri beğendiğini an ve an takip edebiliyordunuz. Şimdi ise Instagram bu özelliği kaldırmaya karar verdi. Böylece Stalk yapanların işi baya bi’ zorlaşacak.

Bazı kullanıcılar için bu özelliğin devre dışı kaldığı görülmeye başlandı. Ancak yakın zamanda tüm kullanıcılar için kaldırılması bekleniyor. Instagram’ın bu özelliğin yerini tutacak başka bir özellik getirip getirmeyeceği ise merak konusu. Bu özelliğin yerine daha kapsamlı bir özellik bizi bekliyor olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlker Taşcı

2007 yılından itibaren bilgisayar ve teknoloji alanına karşı olan ilginç merak duygum sayesinde, kendimi bu yönde geliştirmeye sürekli özen gösterdim. 2012 yılında kendi şirketimi kurarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerime, bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Sistemleri Uzmanı ve Web Geliştiricisi olarak destek vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı