Güncel TeknolojiHaberlerOyun

Fortnite Haritası İçin Yeni Eklenecek Olan Yer Sızdırıldı

Yakın zamanda yayınladıkları 2. Bölüm: 3. Sezon güncellemesiyle beraber çoğu sular altında kalan Fortnite haritasına gelecek olan yeni bölgelerden birisi sızdırıldı. Haritadaki net konumu henüz bilinmiyor olsa da yeni eklenecek bölgeni önümüzdeki günlerde Fortnite oyuncularıyla buluşacağı düşünülüyor.

PC, Nintendo Switch, Xbox One, PS4 ve mobil gibi birçok platformdan oynanma imkanı bulunan Fortnite, günümüzde en ünlü oyunlardan birisi. Bu sebepten dolayı da Epic Games oyunu geri planda bırakmayıp geliştirmeler ile güncel tutmak için çalışmaları bırakmamış gibi gözüküyor. Son olarak da şirket, 2. Bölüm: 3. Sezon güncellemesiyle beraber oyun haritasına değişiklikler getirmişti.

Paylaşılan yeni sezonun fragmanı bu şekildeydi:

Yeni ortaya atılan bir iddiaya göre, bu harita çok uzun süreler aynı durmayacak ve 3. Sezon süresince değişikliklere uğrayıp sürekli gelişeceği belirtiliyor. Bu iddiaların kaynağı ise tabii ki Fortnite sızıntılarıyla ünlü olan veri madencisi FortTory. Twitter’dan paylaştığı görüntülerde haritaya eklenecek olan yeni şeylerden birinin ‘Ruins Fall’ diye adlandırılan yepyeni bir bölge olacağını söyledi.

Fortnite haritasına yeni eklenecek bölge sular çekildiğinde açığa çıkacak:

Son güncellemeyle beraber bilindiği gibi haritanın büyük bir çoğunluğunu sular basmıştı. Sonraki sezonun gelmesiyle beraber tekrar değişmesi planlanan harita, suların gitmesiyle birlikte yeni eklenen alanları da açığa çıkaracak. FortTory’nin attığı Tweet’te sözü geçen Ruins Fall bölgesinin de sular geri gittiğinde gözükecek yeni bölgelerden sadece biri olması planlanıyor.

Tam olarak haritanın neresinde konumlandırılacağı veya neler içereceğiyle ilgili bilgi sahibi olmadığımız bu yeni alanın, sular çekilinceye kadar gözükmesi beklenmiyor. Yani anlayacağınız yeni gelen Ruins Fall ve değişen Fortnite haritasını görebilmek ve oynayabilmek şu an mümkün olmayacak. Bunun için en kötü ihtimalle sezon bitene kadar beklememiz şart.

PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil platformlarda ücretsiz oynanabilen Fortnite, halen en çok tercih edilen survival oyunlarından biri. Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Bu yazımız da ilginizi çekebilir: RTX 3000 Serisi Ekran Kartlarının Özellikleri Sızdırıldı
Kaynak: Comic Book

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı