Gündem
Trend

Ekrem İmamoğlu, Telegram kanalı açtı ve takipçilerini davet etti

Ekrem İmamoğlu, Telegram kanalı açtı ve takipçilerini davet etti

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Telegram kanalı açtığını duyurdu. İstanbul ile ilgili en sıcak gelişmelerin bu kanaldan duyurulacağını söyleyen İmamoğlu, takipçilerine bir de davet linki paylaştı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu resmi Telegram kanalını açtığını resmen duyurdu. Telegram, bildiğiniz üzere son günlerin en popüler konularından biri. Ne olduğu konusunda hiçbir fikri olmayanın bile mutlaka bir yerlerde Telegram’ı gördüğünü söylememize gerek yok. WhatsApp’ın ezelden beri en dişli rakiplerinden birisi olan Telegram, diğer mesajlaşma uygulamalarına nazaran sahip olduğu güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor.Son günlerde bu kadar popüler olmasının sebebiyse, hepimizin malumu olan WhatsApp sözleşmesi. 8 Ocak 2021’den itibaren hayata geçecek yeni sözleşme nedeniyle birçok kullanıcı Telegram veya Signal mesajlaşma uygulamalarına yöneliyor. Bu kullanıcılar arasına bir de İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı.

Ekrem İmamoğlu, Telegram kanalı üzerinden İstanbul ile ilgili gelişmeleri aktaracak

Daha önce sizlere haberlerimizde detaylarını aktardığımız yeni WhatsApp sözleşmesi nedeniyle Twitter’da #WhatsAppSiliyoruz akımı trend topic oldu. Gizlilik endişesi duyan bütün kullanıcılar tarafından desteklenen akıma katılanlar, Telegram uygulamasına yöneldiklerini söylüyorlar. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da kendi Telegram kanalını açtığını duyurdu. Takipçilerini kanala davet eden İBB Başkanı İmamoğlu, İstanbul ile ilgili gelişmelerin bu kanalda olacağını belirtti.

“Bu aralar birçok kişiye … #telegrama katıldı bildirimi geliyor. Eğer siz de bu mesajlaşma servisi uygulamasını indirdiyseniz kanalıma katılabilir, İstanbul ile ilgili gelişmeleri ve bilgilendirmeleri buradan da takip edebilirsiniz..” cümleleriyle Telegram kanalını açtığını duyuran İBB Başkanı İmamoğlu, takipçilerine bir de link paylaştı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Ersel Erdin

we work for digital rulership

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı