full screen background image
Search
Salı 21 Kasım 2017
  • :
  • :

X Devri Başlıyor

  Ülkemizin içinde bulunduğu vize krizi sonucu iphone X (10) için Amerika hayalleri kuran apple kullanıcılarının  hayalleri şimdilik suya düştü. Birçok kullanıcı bu durumu nasıl çözmesi gerektiğini düşünürken bir kısım da farklı ülke arayışına geçmiş durumda …

Satışa çıkacağı tarih ve fiyatı merak konusu olan  iphone 8 ve iphone 8 plus  modellerinin ülkemizde satış fiyatı yakın zamanda belli oldu. Sitemizden de bu fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Artık çoğu kullanıcının merak ettiği ise  iphone X modelinin ülkemizde satış fiyatının ne olacağı? Bu konuda  haber kaynaklarının şimdilik pek netlik kazanmayan tahminleri olsa da , fiyat aslında  aşağı yukarı belli durumda.

  Apple kullanıcılarının bir kısmı da Amerika hayalinin şimdilik sona ermesiyle , birçok Avrupa ülkesinde satış ve fiyat araştırması yapmaya başladı . Bunların arasında  Almanya , Fransa ve İtalya gibi ülkelerde de  İphone X modelinin satışa çıkacağı tarih ve fiyatı  neredeyse belli oldu. 4 kasım 2017 cumartesi günü  satışa çıkacak İphone X  modelinin bu ülkelerde ki  fiyatı  ise 1100 euro ile 1300 euro  arasında olması bekleniyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir