full screen background image
Search
Pazartesi 23 Ekim 2017
  • :
  • :

Windows 10’un Telefon Ön Sürümü 4 Şubat’ta Yayınlanıyor

windows-10un-telefon-on-surumu

Tek platform sloganıyla yola çıkan Windows 10’un telefonlar için olan kısmı iyice olgunlaşmaya başladı. 21 Ocak’ta Window 10 etkinliğinde hakkında birçok bilgi verilen ve uygulamalı olarak anlatılan işletim sistemi, içerisinde birçok yeni ve gelişmiş özellik barındırıyor. Masaüstü sürümüyle neredeyse aynı özelliklerde çalışacak olan sürümün ön izleme versiyonu, 4 Şubat’ta çıkıyor.
Windows telefon sahiplerini oldukça heyecanlandıran bu öz izleme sürümünün yayınlanmasıyla birlikte, dileyen her kullanıcı Windows 10’un bu sürümünü akıllı telefonlarına kurup deneyebilecek. Windows 10’un masaüstü sürümünün betasını şuanda 2,2 milyon insan kullanıyor. Milyonlarca kullanıcıdan geri bildirim alarak mevcut hataları düzelten firma, aynısını Windows 10 Phone için yaparak daha hatasız bir işletim sistemi oluşturmak istiyor.

Microsoft hesabıyla giriş yapan her kullanıcı, Windows 10’un telefonlar için olan bu ön izleme sürümünü 4 şubat itibariyle indirebilecek. Windows 10’un masaüstü sürümüyle benzer bir çalışma şekli sunması beklenen bu versiyon, tek bir ekosistem oluşturma amacı taşıyor. Şuan milyonlarca insan tarafından kullanılan Windows 10’un masaüstü sürümüyle uyumluluğu ve ikili çalışma şekli hakkında ilk izlenimleri de oluşturacak olan bu sürüm, bakalım Microsoft’un sunumunda yaptıkları ve anlattıklarını gerçekten son kullanıcıya verebilecek mi?

Windows Phone Kullanıyor musunuz?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir