full screen background image
Search
Perşembe 14 Aralık 2017
 • :
 • :

Windows 10 Iso Dosyaları Yayınlandı İndirin

Windows 10 ISO dosyaları Microsoft’un resmi web sitesi üzerinden yayınlandı. Medya Oluşturma Aracını kullanarak Windows 10 ISO dosyalarını anında indirebilirsiniz!

windows10

Windows 10 ISO dosyalarını Microsoft’un resmi web sayfasından şuan indirebilirsiniz.. İndirdiğiniz dosyaları ister bilgisayarınızda bir konuma ıso dosyası olarak kaydedebilir. İsterseniz bir usb bellek ve ya dvd gibi medyalara kaydedebilir. İsterseniz de işletim sistemi üzerine direk kurulum yaparak yükseltme yapabilirsiniz.. Ve bu yöntemle istediğiniz her an Windows 10’u tekrar tekrar kurarak temiz kurulum yapabilirsiniz.

Windows 10 yükleme aracını ilk çalıştırdığınızda sizi karşılayan pencere bu. Halihazırda kullandığınız işletim sisteminizi yükseltebilirsiniz.

w10ymedyası

Ve ya diğer seçeneği seçip ISO dosyası olarak indirerek bilgisayarınıza ve ya usb belleğinize kaydedebilirsiniz..

w10ymedyası0

Windows 10 ISO Dosyalarını İndir!

Microsoft’un sitesindeki indirme sayfasına geldiğimiz zaman bize bazı uyarılar yapılıyor. Windows 10 ISO indirmeye başlamadan önce bize internet bağlantımızın olması, bilgisayarımızda yeterli depolama alanının bulunması ve en az 4 GB boş alanı bulunan bir DVD veya USB belleğimizin olması gerektiği söyleniyor. Bunların yanında Windows 10’un sistem gereksinimlerini okumamız ve ilk kez kurulum yapıyorsak 25 haneli Windows ürün kodumuzu bilmemiz gerektiği de yapılan uyarılar arasında.

Medya Oluşturma Aracını kullanarak indirebileceğimiz Windows 10 ISO için 32 ve 64 bit olarak 2 ayrı indirme seçeneği sunulmuş durumda. Sisteminize uygun olan versiyonu indirebilirsiniz..

WİNDOWS 10 ISO DOSYALARINI İNDİRİN

Windows 10’u Kurmayı Düşünüyor musunuz?. Microsoft’un Bu Yeni İşletim Sistemini Nasıl Buldunuz?.
3 thoughts on “Windows 10 Iso Dosyaları Yayınlandı İndirin

  1. Murat Kılınç

   Usb bellek olarak piyasaya çıkacak..
   Ama şu an için bi işletim sisteminiz varsa (Windows 7, 8 , 8.1) gibi yükseltme yapabilirsiniz. Zaten orijinal işletim sistemi W10 tamamen sizin oluyor..
   Tavsiyemiz yükseltme yapın..

   Yanıtla
 1. Nevdar

  Ya yukseltme degil de mesela elimizde win 10 pro 64 bit Turkce lisans anahtari var ama dvd si bozuldu ya da yedek dvdlere ihtiyac duyuyoruz diyelim. Ellenmemis orjinal msdn win 10 pro 64 bit Turkce sistem iso sunu nerden ve nasil indirebiliriz? Bilindigi uzere; msdn de ucretli kullanici olmak gerekiyor bu tip indirme yapabilmek icin.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir