full screen background image
Search
Perşembe 14 Aralık 2017
  • :
  • :

Samsung Galaxy S7’nin Özellikleri Netleşti Görüntüleri Yayımlandı

Samsung’un bir sonraki amiral gemileri olarak gösterilen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ederken Galaxy S7 nin detaylı görüntüleri yayımlandı.

sgalaxys7

Sızıntılar Galaxy S7’nin ve Galaxy S7 Edge’in kamera çözünürlüğünün 12 megapiksele gerileyeceğini söylüyor. Ayrıca S7 Edge’den (SM-G935A) sızan AnTuTu test sonuçları da bu bilgileri doğruluyor. Ancak kamera çözünürlüğünün ilk olarak 2014’ün Galaxy’leriyle sunulmaya başlanan 16MP’den 12MP’e düşmesi, fotoğraf kalitesinin düşeceği anlamına gelmiyor.

samsung-galaxy-s7

Yeni kameranın en kötü ihtimalle f/1.7 diyaframa sahip olacağı, bu sayede düşük ışıkta daha iyi sonuçlar vereceği söyleniyor. 12 megapiksellik fotoğraflarda 16 megapikselde olduğu kadar yakınlaşmanız mümkün olmayabilir, ancak bu muhtemelen çoğu kullanıcı için sorun olmayacaktır. Bir iddiaya göre ise 12 megapiksellik kamera modülü, önceki kameralar kadar çıkıntılı olmayacak.

Hız testi raporunda göze çarpan bir başka garip detay da telefonun 5,1 inç ekranla geliyor olması. Edge modelinin ekranının 5.5 inç olacağı söyleniyordu. Bu durum, söylentilerde bahsedilen 5.5 inç’lik cihazın Galaxy S7 Plus olabileceğini gösteriyor. Galaxy S7 Plus’ın S7 ve S7 Edge ile birlikte tanıtılacak bir telefon olduğu söylenmişti. 5.5 inç’lik modelin gerçeğe dönüşmemesi de ihtimaller arasında.

Hız testinde görünen diğer teknik özellikler arasında Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 5 megapiksel ön kamera, 64GB depolama alanı, Android 6.0 Marshmallow ve 2560×1440 ekran çözünürlüğü var.

SamsungGalaxy-S7

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S7 ile ilgili bugüne kadar birçok sızıntı yaşandı. Ancak bu bilgiler, cihazın tam olarak nasıl görüneceğini anlatmakta yetersiz kalıyordu. Ortaya çıkan son video ise Galaxy S7‘nin tasarımını tüm detaylarıyla gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy S7 Tanıtım Videosu:

Samsung’un Yeni Amiral Gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Hakkında Neler Düşünüyor sunuz?. Rakiplerine Karşı Eksileri Nelerdir?.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir