full screen background image
Search
Salı 22 Ağustos 2017
  • :
  • :

PITAKA KARBON FİBER CÜZDAN

Bir çok ince cüzdan aynı malzeme ve tasarımın varyasyonlarından oluşmaktadır. Ancak cebinizde farklı ve ilgi çeken bir cüdan ile gezmek istiyorsanız, Pitaka karbon fiber cüzdan tam size göre.

Karbon fiberden yapılmış olan Pitaka cüzdan, taşınabilir ince cüzdanlar arasında en ince ve en hafifi olabilir. Modüler bir tasarıma sahiptir, ne kadar kalın olması gerektiğine siz karar verirsiniz. Pitaka cüzdanlar sizin ihtiyacınıza göre katmanlar halinde kullanılabilme özelliğine sahiptir ve bu katmanlar güçlü mıknatıslar sayesinde bir arada tutulur. Oldukça basit bir cüzdan gibi açabilirsiniz.

 

Pitaka cüzdanlar; en üst ve en alt katmanları tek bir kart taşıyabilecek özelliğe sahipken ara katmanlar iki katmana sahip ve çift yüzeyini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca anahtar, bozuk para, şişe açacağı gibi standart bir cüzdan ile taşıyamayacağınız bir çok ürünü taşıyabilme özelliğine sahiptir.

 

 

Cüzdanınızı açık bırakma gibi bir huyunuz varsa Pitaka sayesinde bundan da kurtulmuş olacaksınız. Sadece baş parmağınızı kullanarak küçük bir hareketle açıp kapatabilirsiniz. Cüzdan karbon fiber malzeme ile yapıldığından sadece hafif ve uzun ömürlü olmasının yanında doğal RFID (Radyo Frekanslı Tanımla) engelleyici özelliği ile kimlik bilgilerinizin korunmasına da yardımcı olur.

Pitaka cüzdanın çok belirin bir dezavantajı olduğunu da belirtmeliyiz. Cüzdan güçlü mıknatıslardan oluştuğu için, kredi kartlarınızın üzerinde bulunan manyetik alana zarar verebilir. Ancak çip teknolojisinin hızla yaygınlaşması sayesinde bu durum söz konusu olmaktan çıkacaktır.

Pitaka karbon fiber cüzdanları kendi sitesinden 80$ gibi bir fiyata temin edebilirsiniz.

Carbon Fiber Wallet

 
One thought on “PITAKA KARBON FİBER CÜZDAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir