full screen background image
Search
Salı 12 Aralık 2017
  • :
  • :

PES 2018 tanıtım videosu inceleme çıkış tarihi

PES 2018 OYUNU

PES 2017’den gelen yüksek kaliteli oyun, tamamen yenilenmiş bir serbest vuruş ve ceza sistemi sunarak, daha önce yapılmış olanlardan daha iyi doğruluk sağlamak için ince ayarlanmış. Real Touch + ayrıca bağlamsal kalkanla birlikte top kontrolüne yeni bir boyut ekliyor; yani oyuncular ani bir yarışma için daha gerçekçi tepkiler vermelidir. Tüm bunlar daha gerçekçi bir tempoyu yansıtacak şekilde rafine edildi, bu yüzden aslında uygun bir futbol oyunu gibi hissediyor.

Yeni modlar açısından, Rasgele Seçme Eşleşmesi ve Çevrimiçi İşbirliği, hem PES 2018’i hem arkadaşlarınızla hem de kendi başınıza oynamak için iki yeni yol öneriyor. Master League de çok önceden gerekli görüşmeler ve dolap odası sahneleri bazı büyük yeni tanıtımlar ile gerekli iyileştirme gördü.

Futbol orijinalliği bu yıl Konami’nin listesinde yüksek gibi görünüyor ve PES 2018 bu bölümde hiç sarkmıyor. Kullanıcı arayüzü, görsellere ekstra bir duygu katarak büyük ölçüde geliştirildi. Stadyumlar, saha turaları ve oyuncu tünelleri, Camp Nou ve Signal Iduna Park gibi yerel düzenlemelerden gelen 20.000’in üzerinde veri kullanılarak yeniden oluşturuldu.

PES 2018 ÇIKIŞ TARİHİ

PES 2018, 14 Eylül 2017’de PS4 , PS3 , Xbox One , Xbox 360 ve PC için piyasaya çıkacak. Oyunun PS4 Pro veya Xbox Akrep için ek destek olup olmayacağı henüz belli değil .

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir